Fujifilm Fujinon XF 16mm f/1.4 R WR

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 14
 

XF16mmF1.4 R WR je profesionálny širokouhlý objektív. Svetlá maximálna clona F1,4 a schopnosť zaostriť už na 15 cm znamená, že tento objektív dokáže vytvoriť nádherný bokeh a jedinečnú perspektívu. Tento objektív nanovo definuje vaše očakávania o tom, čo dokáže širokouhlý objektív.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€779    
Kód tovaru 14074
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

ZNOVUOBJAVENIE ´ŠÍRKY´

 

 
 
Zachyťte všetko, čo vidíte
 

Tento objektív má uhol záberu, ktorý je o niečo širší, než aký dokáže vidieť ľudské oko. Model XF16mmF1.4 dokáže zachytiť každý detail scény alebo zmenou uhla poskytne dramatickejší uhol pohľadu. Od záberov z ulíc až po krajinky a vďaka svojim kompaktným rozmerom a hmotnosti 350 g sa tento objektív bez problémov zmestí do tašky na fotoaparát.
Objektívy sú jedným z najdôležitejších prvkov fotografie a videa. Každý obraz, ktorý vidíme, začína lúčmi svetla, ktoré prechádzajú cez šošovku, sú ohnuté a korigované, aby obrazovému snímaču dodali čo najvernejšie informácie. Model XF16mmF1.4 je potiahnutý technológiou Nano-GI (Gradient Index), ktorá eliminuje nežiaduce duchy a záblesky a minimalizuje skreslenie. Dokonca aj pri použití s ​​najsvetlejšou clonou F1,4 má tento objektív vynikajúci výkon, spochybňuje to, čo ste si mysleli, že je možné, a umožňuje viac kreativity pri fotografovaní a natáčaní videí.

 

Dramatická perspektíva
 

XF16mmF1.4 R WR dokáže zachytiť zábery už zo vzdialenosti 15 cm. Pri správnom použití môžete svojim obrázkom dodať dynamickejší vzhľad tým, že budete mať plnú kontrolu nad popredím a pozadím v rámci.

 

 

Rýchle manuálne zaostrovanie a ešte rýchlejšie automatické zaostrovanie
 

Pomocou výkonného jednosmerného bezjadrového motora sa zaostrovací prvok v XF16mmF1.4 R WR pohybuje rýchlo a presne za zlomok sekundy.
Spojka vám umožňuje okamžite prepnúť z automatického zaostrovania na manuálne zaostrovanie a vyryté značky hĺbky ostrosti pomáhajú presnému manuálnemu zaostrovaniu.
Kombinácia oboch týchto funkcií znamená, že môžete zaostriť rýchlo a akokoľvek chcete, bez obáv, že zmeškáte dôležitý záber.

 

 

Kreativita, bez ohľadu na počasie
 

Ťažké výzvy predstavujú obrovské príležitosti pre kreatívnych fotografov. Objektív a fotoaparát odolný voči poveternostným vplyvom v daždi a snehu vám dáva slobodu zachytiť scénu bez obáv o svoje vybavenie.

 

Kategória: Objektívy s pevným ohniskom Fujifilm
Hmotnosť: 0.01 kg
Zorný uhol: Širokouhlé
Bajonet:  Fujifilm X
Vhodný pre formát snímača: APS-C
Svetelnosť: f/2.8
Optický stabilizátor:  Nie
Makro režim: Nie
Ostrenie: SM