Fujifilm Fujinon XF 16-80mm f/4 R OIS WR

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 10
 

Všestranný zoom ekvivalentný 24 – 120 mm, od širokouhlého po stredný teleobjektív, s konštantnou maximálnou clonou f/4  ideálny pre širokú škálu situácií pri snímaní. Tento flexibilný dizajn dopĺňa pokročilý optický systém, ktorý obsahuje tri asférické prvky a jeden asférický prvok ED, ktoré pomáhajú minimalizovať rôzne aberácie pre vysokú ostrosť a čistotu. Vrstva Super EBC  tiež zlepšuje kontrast a farebnú neutralitu znížením odleskov a tieňov pri práci v silných svetelných podmienkach. V rôznych situáciách je výhodný, aj rýchly a tichý systém automatického zaostrovania a šesťkrokový systém stabilizácie obrazu, ktorý minimalizuje chvenie fotoaparátu a je navyše plne utesnený pre použitie v nepriaznivých podmienkach.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
25.4.2024
€799    
Kód tovaru 3476
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

KOMPAKTNÝ ZOOM S KONŠTANTNOU CLONOU F4 A 6,0-KROKOVÝM OIS

 

 

 

 

Pokročilá kvalita obrazu

Objektív sa skladá zo 16 členov v 12 skupinách vrátane troch asférických členov a jednej asférickej šošovky ED. Asférické prvky šošovky sú riadené s vysokou presnosťou, aby sa znížilo zakrivenie poľa a sférická aberácia, čo vedie k vyššej úrovni ostrosti obrazu v celom zábere. Použitím asférickej šošovky ED ako šošovky OIS je potlačené kolísanie aberácie v dôsledku stabilizácie obrazu. Okrem toho má tento objektív minimálnu zaostrovaciu vzdialenosť 35 cm pri fotografovaní zblízka v celom rozsahu zoomu. Objektív má veľmi málo dýchania, vďaka čomu je vhodný na snímanie filmov.

 

 

 

 

Kompaktný, ľahký a štýlový dizajn pre vynikajúcu funkčnosť

Kompaktný objektív s 5-násobným priblížením váži iba 440 g, čo zaručuje vynikajúcu prenosnosť. Celková dĺžka je navyše kompaktná veľkosť 88,9 mm. Približne o 40 % ľahší ako objektív plnej veľkosti s 5-násobným priblížením.
Kovové prvky exteriéru dosahujú štýlový vzhľad, ktorý dodáva dodatočnú kvalitu a odolnosť.
Krúžky zoomu, clony a zaostrenia majú správne množstvo krútiaceho momentu pre lepšiu manipuláciu.

 

Výkonný OIS

Má najsilnejší výkon OIS ekvivalentný štandardu 6.0 CIPA. Kamera automaticky rozpozná, kedy je pripevnená k statívu alebo pri posúvaní, a podľa toho sa prispôsobí.

 

Rýchle a tiché automatické zaostrovanie

Objektív využíva systém interného zaostrovania AF, ktorý poháňa menšie a ľahšie zaostrovacie prvky. Na dosiahnutie rýchleho a tichého automatického zaostrovania využíva krokový motorček, známy svojou tichou prevádzkou a presnosťou.

 

Pokročilá konštrukcia

Tubus objektívu je utesnený na 10 miestach, vďaka čomu je objektív odolný voči prachu a poveternostným vplyvom a je schopný prevádzky pri teplotách až -10 °C. Montáž na bezzrkadlové digitálne fotoaparáty odolné voči poveternostným vplyvom, ako sú X-Pro2, X-T1, X-T2, X-T3 a X-H1, vám umožní s pokojom natáčať v miernom daždi alebo v prašnom prostredí.

 

typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 16 - 80 mm
svetelnosť F / 4
priemer filtra 72
obrazový stabilizátor áno
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 16 /12
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 35 cm
rozmery 78,3 x 88,9 mm
hmotnosť 440 g
Kompatibilita Fujifilm
Hmotnosť balenia 0,7 kg