Fujifilm Fujinon GF 50mm f/3,5 R LM WR

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 8
 

Od svojho počiatočného konceptu bol každý aspekt dizajnu FUJINON GF50mmF3.5 R LM WR zameraný na dokonalé doplnenie revolučného veľkoformátového zobrazovacieho snímača GFX System. Vďaka svojmu vysoko prenosnému, kompaktnému telu a veľkolepej kvalite obrazu vám tento neuveriteľne prenosný prvotriedny objektív ponúka digitálnu fotografiu s vysokým rozlíšením na dosah ruky ako nikdy predtým.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
11.3.2024
€979    
Kód tovaru 2967
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

NAVRHNUTÝ ÍSŤ ĎALEJ

 

 

 

Nekonečné možnosti

S dĺžkou len 48 mm (1,89 palca) a hmotnosťou len 335 g (11,82 oz) umožní GF50mmF3,5 R LM WR každému tvorcovi obrázkov jednoducho priniesť si so sebou rozlíšenie veľkého formátu, aby zdokumentoval krásu aj tých najmenších každodenných okamihov. Preskúmajte nové kreatívne cesty v pouličnej, cestovateľskej alebo dokumentárnej fotografii a využite jej mimoriadne všestrannú ohniskovú vzdialenosť ekvivalentnú 40 mm na vytváranie snímok s úžasnými detailmi.

 

 
Malý objektív, obrovské výsledky
 

GF50mmF3.5 R LM WR obsahuje deväť prvkov v šiestich skupinách vrátane jedného asférického prvku šošovky. Tie boli usporiadané s párom prvkov objektívu pred lamelami clony a zvyšnými šošovkami za nimi. To pomáha znižovať vnútorné odrazy, ktoré spôsobujú duchov, záblesky a chromatické aberácie. Konečným výsledkom sú nádherne spracované obrázky s úrovňou kvality a čistoty, ktorú musíte vidieť, aby ste uverili.

 

 

Vnútorný výkon AF

GF50mmF3.5 R LM WR využíva interný zaostrovací systém poháňaný výkonným lineárnym motorom, aby bola zachovaná maximálna prenosnosť a zároveň bola zaručená absolútna presnosť. Dvojica špeciálne navrhnutých šošoviek znižuje počet pohybujúcich sa skupín šošoviek, výsledkom čoho je kompaktná optika, ktorá dosahuje rýchle, presné a takmer tiché automatické zaostrovanie, aby čo najlepšie využila vynikajúce snímky systému GFX s vysokým rozlíšením.

Fujinon GF 50mm f3.5 R LM WR Lens-Detail9

 

Dostatočne odolný do každého počasia

Či už vás zastihne búrka s dažďom, rozfúkaný piesok Sahary alebo vás zbijú živly na polárnej expedícii, stále sa môžete spoľahnúť na GF50mmF3.5 R LM WR, ktorý vám zážitok zdokumentuje. Vďaka rozsiahlej odolnosti voči prachu a poveternostným vplyvom, ako aj schopnosti pracovať pri teplotách až -10 °C (-14 °F), tento objektív zaistí, že sa budete vždy sústrediť na váš objekt, bez ohľadu na podmienky.

 

typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 50 mm (cca 38 mm po prepočte na FF)
svetelnosť f3,5
priemer filtra 62 mm
počet lamiel clony 6
konštrukcia-prvky / skupiny 9 / 6
min. zaost. vzdialenosť 55 cm
slnečná clona áno
rozmery 84 x 48 mm
hmotnosť 335 g
Kompatibilita Fujifilm, Fujifilm G
Hmotnosť balenia 0,55 kg