Tamron SP 85mm f/1.8 Di VC USD Canon

Neohodnotené
 
 

Tamron SP A85mm f/1.8 Di VC USD je profesionálny portrétny objektív s ideálnou ohniskovou vzdialenosťou 85mm a vysokou svetelnosťou f/1.4, ktorý je vybavený patentovanou optickou stabilizáciou VC (Vibration Compensation), ultrasonickým AF motorom USD (Ultrasonic Silent Drive) a špičkovou optickou sústavou vybavenou ochrannou antireflexnou úpravou eBAND Coating, ktorá poskytuje nekompromisnou obrazovou kvalitou profesionálnych objektívov rady SP. 

Dostupnosť 6-10 prac. dní (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
5.8.2021
€769    
Kód tovaru 14958
Značka Tamron
Kategória pre Canon
Záruka 2 roky
 

Vlastnosti objektívu :

  • Vynikajúci optický výkon aj pri najnižšej clone f1,8, minimálna chromatická vada
  • 9 - lamelová kruhová clona zabezpečuje nádherné, krémové  rozostrenie pozadia a snovú atmosféru
  • Integrovaný optický stabilizátor VC, pre snímanie z ruky aj v náročných svetelných podmienkach - fotografujte bez statívu !
  • Konštrukcia odolná proti nepriaznivým vplyvom počasia + fuoritová úprava prednej šošovky, ktorá odpudzuje vodu
  • Dodávaný s pokročilým editačnom softvérom SILKYPIX Developer Studio 4.0, ktorý ponúka široké  možnosti korekcií, podľa profilu objektívu
  • Ideálny pre portrét, módu, glamour, šport, ale i reportáže a ďalšie fotografické žánre

 

Vynikajúce rozlíšenie a atraktívny bokeh
Vyvinutá technika optickej konštrukcie v kombinácii s LD a XLD optickými členmi, eliminujú chromatické aberácie, ktoré by sa mohli objaviť na snímkach ako farebné lemovanie.Navyše tým, že znižuje chromatické aberácie (skreslenie mimo os), sú predmety zachytené zreteľne aj na okrajoch a rohoch. 

Optické simulácie boli vykonané dôkladne. Vďaka tomu získate efekt rozostreného pozadia (bokeh), ktorý dodáva snímke pôsobivo hladký prechod z hlavného objektu do pozadia. 

Stabilizácia obrazu VC (Vibration Compensation)
Systém stabilizácie obrazu VC od Tamronu umožňuje fotografovanie z ruky v šere bez blesku. Častý pohyb fotoaparátu je hlavnou príčinou nepríjemne rozmazaných fotografií.Okrem toho, novšie digitálne zrkadlovky s vyšším rozlíšením a vyššou hustotou pixelov, sú ešte viac náchylné k jemnému chvenia fotoaparátu. 

Osvedčený systém stabilizácie obrazu VC (Vibration Compensation) udržiava ostrosť pri fotografovaní z ruky a to aj v prípade tlmeného svetla, kedy má rýchlosť uzávierky tendenciu byť dlhšia. 

Fluoritová povrchová úprava a konštrukcia odolná proti vlhkosti
Fluoritová povrchová úprava na prednom člene, odpudzuje vodu a nezanecháva odtlačky prstov. Technológia bola vyvinutá pre použitie v priemyselnej optike a prispôsobená fotografickým objektívom. Povrchová úprava, odpudzujúca vodu a olej, bola nanesená na povrch predného dielca, čo umožňuje okamžité odstránenie nečistôt a škvŕn. Zároveň poskytuje vysokú úroveň odolnosti, ktorá bude po celé roky udržiavať jej účinnosť. 
Konštrukcia odolná proti vlhkosti zaisťuje bezpečné vonkajšie fotografovanie aj za nepriaznivého počasia. Tesnenia sú umiestnené v oblasti bajonetu a na ďalších dôležitých miestach objektívu, aby sa zabránilo prenikaniu vlhkosti a / alebo dažďových kvapiek. Táto vlastnosť poskytuje ďalšiu vrstvu ochrany pri vonkajšom fotografovaní za nepriaznivého počasia. 

Elektromagnetický systém clony
Elektromagnetický systém clony, ktorý bol štandardnou výbavou bajonetov pre Canon objektívy, je teraz použitý aj u objektívov pre Nikon * Presnejšie ovládanie clony a jej hodnôt je možné vďaka tomu, že lamely clony sú poháňané a riadené motorom prostredníctvom elektronických pulzných signálov. 

Pohon USD motora bol maximalizovaný pre rýchle a presné zaostrenie
Rýchleho a tichého AF bolo dosiahnuté integráciou USD motora, ktorý umožňuje mimoriadne presný pohon zaostrenie s vysokým krútiacim momentom a spätnou reakciou. Vzhľadom na to, že krútiaci moment USD motora je generovaný vlnami ultrazvukových vibrácií, je prevádzkový hluk samotného motora extrémne nízky a prakticky nepostrehnuteľný. 

Ovládací softvér USD pohonu bol prepracovaný, aby podstatne zlepšil presnosť pri použití AF a rýchlosť zamerania. 
Kompatibilný s konzolou TAMRON TAP-in
Môžete aktualizovať firmvér, prispôsobiť pozíciu autofokusu a upraviť mechanické nastavenie a preferencie objektívu 85mm jednoduchým pripojením ku konzole TAMRON TAP-in a jej pripojením k PC pomocou USB. (Konzola TAMRON TAP-in je voliteľným doplnkom, ktorý bude dostupný od marca 2016.) 
 

Kompatibilný s Adobe a SILKYPIX softvérom
Dodávaný s pokročilým editačnom softvérom SILKYPIX Developer Studio 4.0, ktorý ponúka možnosť korekcie rôznych aberácií (priečna farba, skreslenie, relatívna osvetlenie ) na základe optických konštrukčných dát tohto špecifického objektívu. 

Okrem toho boli poskytnuté profilové informácie o objektívu priamo do Adobe Systems, Inc. pre uľahčenie výberu presných údajov o objektívu, potrebných pre zložitejšie úpravy RAW súborov pri použití Adobe Photoshop a Lightroom. Vyhotovovanie obrazových súborov vo formáte RAW umožňuje vytvorenie ostrejšieho a kvalitnejšieho obrazu.