Tamron SP 35-150mm f/2.8-4 Di VC OSD, baj. Canon

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Vysoká kvalita obrazu, maximálna flexibilita a kreativita Prvý objektív vyvinutý špeciálne pre portrétnu fotografiu ponúka široký rozsah ohniskových vzdialeností pre kreatívne možnosti kompozície. Ohnisková vzdialenosť 85mm je ideálna pre klasické portrétové fotografie hlavy a ramien osoby, 35mm umožňuje fotografovanie celej postavy a tiež prostredia, vzdialenosť 150mm je zas vhodná pre detajlné snímky tváre. Objektív ponúka maximálnu svetelnosť F/2.8 na širokouhlom konci zoomu a F/4 pri najdlhšej ohniskovej vzdialenosti, čo zaručuje žiadúci efekt rozostrenia pozadia (bokeh). Minimálna pracovná vzdialenosť od objektívu je len 45cm v celom rozsahu zoomu. Objektív 35-150 mm F/2.8-4 je prvým objektívom vo svojej triede, ktorý poskytuje portrétovým fotografom nekonečné možnosti kreatívnej kompozície. Vysoká obrazová kvalita v kombinácii s flexibilitou zaručuje spokojnosť fotografov zameraných na portréty.

Dostupnosť 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
31.5.2022
€699    
Kód tovaru 3132
Značka Tamron
Kategória pre Canon
Záruka 2 roky
 

Ostrosť a bokeh
Optická konštrukcia objektívu 35-150 mm F/2.8-4 minimalizuje obrazové vady vďaka LD prvkom (s nízkym roptylom) a hybridným asférickým prvkom. Špeciálny poťah povrchu prednej šošovky objektívu BBAR prispieva ku značnej redukcii ghostingu a odleskov, typických pre portrétnu fotografiu s protisvetlom. Vďaka pokročilej optickej konštrukcii je objektív schopný splniť požiadavky na ostrosť a kontrast pre použitie so snímačmi 50 MPx a viac. Roky expertízy spoločnosti Tamron v oblasti optiky priniesli objektívu špičkový gradient ostrosti a vynikajúcu reprodukciu detajlov v pásme ostrosti s jemným rozostrením pozadia.

Univerzálny zoom objektív
Ľahký a kompaktný objektív Tamron 35-150mm F/2.8-4 je vďaka vysokému optickému výkonu a širokéomu rozsahu ohniskových vzdialeností vhodný nielen ako portrétový objektív ale taktiež ako šikovný cestovný zoom objektív, ideálny tiež na krajinkársku fotografiu, street fotografiu či fotografie detajlu.

Výnimočný systém automatického zaostrovania a stabilizácia obrazu VC pre ostré a detajlné fotografie
Tamron 35-150mm F/2.8-4 je je vybavený dvojjadrovým čipom Tamron Dual MPU, ktorý umožňuje rýchle a presné automatické zaostrovanie a efektívnu stabilizáciu obrazu. Vďaka tomu, že obidve funkcie sú ovládané vlastným procesorom, môžu byť ostré fotografie dosiahnuté aj pri rýchlo pohybujúcich sa objektoch či v podmienkach slabého osvetlenia.

Fluórový poťah šošovky a konštrukcia odolná voči vplyvom počasia
Vonkajšia strana prednej šošovky objektívu je potiahnutá fluórovou ochrannou vrstvou, ktorá odpudzuje vodu a mastnotu. Povrchový poťah šošovky zaručuje je odolnosť a dlhú trvácnosť objektívu. Povrch šošovky sa taktiež ľahšie utiera a udrží sa na ňom menej nečistôt.

Špecifikácie:
typ objektívu: zoom objektív
ohnisková vzdialenosť: 35 - 100 mm
svetelnosť: F/2.8 - 4
priemer filtra: 77 mm
obrazový stabilizátor: áno
počet lamiel clony: 9 (kruhový otvor)
konštrukcia-prvky / skupiny: 19 / 14
zaostrovanie: AF / MF
min. zaost. vzdialenosť: 45 cm
odolnosť voči prachu a vlhkosti: áno
rozmery: 84 x 124,3 mm
hmotnosť: 790 g
bajonet: Canon