Tamron SP 15-30mm F/2.8 Di VC USD G2 Canon

Neohodnotené
 
Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
 • 1 z 10
 

Nová generácia, vysoko kvalitného, rýchleho širokouhlého zoom objektívu SP 15-30mm F / 2.8 Di VC USD G2.

Dostupnosť 6-10 prac. dní (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
4.8.2021
€867    
Kód tovaru 15033
Značka Tamron
Kategória pre Canon
Záruka 3 roky
 

Špecifikácia:

 • Model: A041
 • Ohnisková vzdialenosť: 15 - 30 mm
 • Svetelnosť: F / 2.8
 • Uhol pohľadu (diagonálne): 110 ° 32 '- 71 ° 35' (pre full-frame DSLR) ; 85 ° 52 '- 49 ° 54' (pre APS-C DSLR)
 • Optická konštrukcia: 18 členov v 13 skupinách
 • Minimálna zaostriteľná vzdialenosť: 0.28 m (11 in) pri plnom priblížení
 • Maximálny pomer zväčšenia: 1: 5 (f = 30mm)
 • Priemer závitu filtra: N / A *
 • Maximálny priemer: φ 98.4 mm
 • Dĺžka: 145 mm (5.7 in)
 • Hmotnosť: 1,110 g (39.2 oz)
 • Lamely clony: 9 (kruhová clona)
 • Minimálna svetelnosť: F / 22
 • Stabilizácia obrazu: 4.5 stops (TELE) (CIPA Standards Compliant) 
 • Štandardné príslušenstvo: slnečná clona, zadná a predná krytka

 

Tamron predstavuje nový objektív SP 15 - 30 mm F / 2.8 Di VC USD G2. Tento vysoko rýchlostný ultraširoký zoom objektív s F / 2.8 a ohniskovou vzdialenosťou začínajúcI na 15 mm sa môže pochváliť vynikajúcim výkonom. Vstavaná MPU jednotka značne zlepšuje rýchlosť a precíznosť stabilizácie a automatického ostrenia.

K obmedzeniu zábleskov a tieňov bol použitý novo vyvinutý XGM povrch objektívu. Tento vysoko rýchlostný širokouhlý zoom objektív je model novej generácie, vyznačujúci sa vysokou kvalitou a prvotriednou optikou, ktorá oživí vaše fotografické zážitky.

Vysoko kvalitný a rýchly širokouhlý zoom objektív

Tento širokouhlý objektív ponúka F / 2.8 a ohniskovú vzdialenosť začínajúcu na 15 mm. Táto kombinácia umožňuje veľké rozlíšenie aj po okrajoch fotografie. Tamron vďaka začleneniu nového elementu XGM (Expanded Glass Molded Aspherical) a hromadných LD (Low Dispersion) elementov, ktoré redukujú skreslenie a bočnú chromatickú aberáciu, dosiahol takého rozlíšenie, ktorým sa môžu pochváliť objektívy s pevnou ohniskovou vzdialenosťou.

Nová AX povrchová úprava

AX povrchová úprava (Anti-reflection Expand) je veľmi efektívna pre širokouhlé objektívy s vlastnosťou prepúšťať čo najmenej nežiaduceho svetla z okrajových oblastí a kontrolovať tak tok lúčov, ktoré ovplyvňujú kvalitu obrazu. AX je revolučná patentovaná technológia, ktorá odráža lúče v okrajových oblastiach v rovnakom pomere ako uprostred. Nielen že prekonáva problémy so zakrivením, ale tiež dokáže prekonať problémy spojené s tradične vyrábaným vypuklým povrchom.

Tento model je vybavený eBand povrchovou úpravou (Extended Bandwidth and Angular-Dependency), ktorá uplatňuje nanotechnológiu a BBAR povrchovou úpravou (Broad-Band Anti-Reflection), ktorá efektívne eliminuje tvorbu nežiaducich zábleskov a tieňa a pritom poskytuje jedinečný a mimoriadne výnimočný, čistý obraz od kraja.

Vysoko rýchlostné automatické zaostrovanie AF

Vďaka vysokorýchlostnému duálnemu Dual IPU (mikroprocesorová jednotka) a USD (ultrazvukový motor), poskytuje tento model veľmi rýchly, tichý a vysoko precízny výkon automatického ostrenia s vynikajúcou kompenzáciou vibrácií.

VC zaručí ostrosť obrazu

Tamron zverejnil ako prvý na svete vysoko rýchlostné širokouhlý zoom obketiv s F / 2.8, ktorý je vybavený VC mechanizmom (stabilizácia obrazu). Tento model druhej generácie bol ešte vylepšený o nové mechanizmy, ktoré prekoná starší model.

Zadné filter

Tento model umožňuje Canon užívateľom (EF) použiť a nasadiť filtre na zadnú stranu objektívu a zamedziť tak problémom spojeným s nasadzovaním filtrov na prednú stranu vypuklej šošovky.

Vylepšená a odolná flouridová povrchová úprava

Povrchová úprava prednej časti objektívu odvádza mastnoty a vodu. Objektív je tak nenáročný na údržbu a viac odolný proti odtlačkom prstov, prachu, vlhkosti a iným nečistotám.

Séria SP

Úlohou objektívov v SP sérii je plniť náročné požiadavky užívateľov a ponúknuť radosť a zábavu pri používaní. Vďaka implementácii SP séria sa podarilo zvýšiť optický výkon a kvalitu obrazu, kompatibilný s poslednými high-pixel fotoaparáty.