Tamron 18-400mm f/3.5-6.3 Di II VC HLD Canon

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Ďalší široko-rozsahový objektiv pre digitálne zrkadlovky Tamron 18-400mm f/3.5-6.3 Di II VC HLD s pozoruhodným zoomovým rozsahom. Tamron 18-400 je vhodný predovšetkým na cestovanie, outdoor aktivity, fotografovanie na horách a pod. Veľkou výhodou je integrovaný obrazový stabilizátor, ktorý umožňuje fotografovanie bez statívu.

EISA 2017-2018 Photography Award Winners | ePHOTOzine

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
15.12.2023
€615    
Kód tovaru 14712
Značka Tamron
Kategória pre Canon
Záruka 5 rokov
 

CHOĎTE DO EXTRÉMOV S PRVÝM 22,2-NÁSOBNÝM ULTRA TELEOBJEKTÍVOM SO ZOOMOM TYPU VŠETKO V JEDNOM NA SVETE

 

Predstavujeme prvý ultrateleobjektív na svete so zoomom typu všetko v jednom pre formát APS-C. S rozsahom ohniskových vzdialeností 18-400 mm a 22,2-násobným priblížením má ultra-teleobjektív ekvivalentný 620 mm vo formáte 35 mm. To približuje vzdialené objekty a zároveň poskytuje efekty sploštenia perspektívy, ktoré sú možné len s extrémnym teleobjektívom. Navyše ponúka výnimočný optický výkon v celom rozsahu zoomu – od širokouhlého až po ultrateleobjektív. S týmto novým objektívom – a jeho konštrukciou odolnou voči vlhkosti – Tamron prináša umenie fotografie k radosti z cestovania. Teraz môžete pomocou toho istého objektívu snímať všetko od úžasných krajín a miest osvetlených neónmi až po detailné portréty a jemnú flóru. Ultra-teleobjektív umožňuje rovnako jednoducho fotografovať zvieratá a šport. A s maximálnym pomerom zväčšenia 1 : 2,9 si dokonca môžete vychutnať tele-makro fotografiu.

 

 

 
Megazoom

Objektív z triedy megazoom umožňuje zachytiť oveľa väčšiu plochu. Megazoomy ponúkajú ohniskové vzdialenosti od širokých uhlov až po teleobjektív, a preto sú objektívom voľby pre väčšinu situácií. Vďaka vysokej flexibilite, kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti sú tieto šošovky obzvlášť vhodné na každodenné použitie ako všestranné šošovky, ako aj na dovolenky, aktivity vyžadujúce malú batožinu alebo pre rodiny s deťmi.
 
tamron 18-400mm f/3.5-6.3 di ii vc hld
 
 
Schopnosť 620 mm, kompaktná veľkosť

Doteraz znamenalo fotografovanie na ultrateleobjektív nosiť veľké vymeniteľné objektívy. Vďaka technológii zoomu typu všetko v jednom vyvinutej spoločnosťou Tamron môžete cestovať s jediným objektívom, ktorý je dlhý 121,4 mm a váži iba 705 g. Zažite vzrušenie z fotografovania s kompaktným vybavením, ktoré uľahčuje snímanie ultrateleobjektívov. 
 
Tamron 18-400 mm

 

Vysoko presný. Pohodlne kompaktný.


Exkluzívny pohon Tamron HLD (High/Low krútiaci moment-modulovaný pohon) šetrí energiu a zároveň poskytuje vynikajúci pohon. Zaostruje presne a ticho a súčasne upravuje rotáciu motora od nízkych po vysoké rýchlosti, čo umožňuje plynulé automatické zaostrovanie. HLD nám dovoľte navrhnúť modul AF, ktorý šetrí priestor, pre elegantnejší tubus a zmenšenú celkovú veľkosť objektívu.

 

tamron 18-400 3,5-6,3

 

Ostré a pevné teleobjektívové zábery

Technológia Tamron VC (Vibration Compensation) stabilizuje obraz v hľadáčiku, takže môžete zarámovať svoj objekt a nasnímať ostrý obraz – dokonca aj pri ultrateleobjektívoch a pri slabom osvetlení.

tamron 18-400

Rozšírte svoje možnosti pomocou konzoly TAP-in

Budúcnosť je tu. Teraz môžete aktualizovať firmvér, prispôsobiť polohy automatického zaostrovania a upraviť mechanické nastavenie a preferencie 18-400 mm F/3,5-6,3 Di II VC HLD jednoduchým pripojením ku konzole TAMRON TAP-in (dostupná ako voliteľné príslušenstvo) a pripojením. cez USB do osobného počítača.

Tamron potvrdil kompatibilitu šiestich objektívov s Nikon Z 6 a Z 7 |  Fotoma.sk

 

typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 18 - 400
svetelnosť F/3.5-6.3
priemer filtra 72mm
obrazový stabilizátor Áno (VC)
konštrukcia-prvky / skupiny 16/11
zaostrovanie AF/MF
min. zaost. vzdialenosť 45cm
rozmery cca 12,2 cm
hmotnosť 705 g
Kompatibilita Canon