SIGMA 14 mm f/1,8 DG HSM Art Canon

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 9
 

SIGMA 14mm F1,8 DG HSM | Art kombinuje extrémne hlbokú hĺbku ostrosti, ktorá pochádza z ultra širokého uhla záberu, s extrémne malou hĺbkou ostrosti, ktorá pochádza zo svetelnosti F1,8. Výsledkom je ostro zachytený objekt na rozľahlom pozadí, ktorý je dramaticky rozmazaný s nádherným bokeh efektom. Je to veľmi pôsobivý spôsob fotografického vyjadrenia, ktorý doteraz jednoducho neexistoval.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€1 339    
Kód tovaru 13873
Značka Sigma
Kategória pre Canon
Záruka 4 roky
 

MIMORIADNA KOMPAKTNOSŤ

 

 
 
Skutočný vysokorýchlostný objektív, ktorý prináša nový rozmer vizuálneho zážitku

Pri fotografovaní hviezdnej oblohy alebo iných nebeských scén v noci alebo pobrežia so širokou perspektívou je objektív s veľkým priemerom silným spojencom, pretože umožňuje zachytiť pohybujúci sa objekt úpravou rýchlosti uzávierky bez spoliehania sa na citlivosť ISO. . Objektív SIGMA 14 mm F1,8 DG HSM s celoformátovým 35 mm pokrytím, 14 mm ohniskovou vzdialenosťou pre ultra široký uhol záberu, F2 bariérou F1,8 | Art je skutočný vysokorýchlostný ultraširokouhlý objektív, na ktorý toľko fotografov čakalo. Hoci sú k dispozícii niektoré objektívy so zoomom, ktoré dokážu pokryť 14 mm, veľký priemer poskytujúci svetelnosť F1,8 je jedinečnou výhodou. Tento objektív, ktorý presahuje vysokú rýchlosť uzávierky, dokáže zachytiť roj svetlušiek s krištáľovo čistotou, nádherným efektom bokeh a vynikajúcou kontrolou svetelných pruhov.
 
 
 
 
Art line prináša umelecké vyjadrenie na vysokej úrovni

SIGMA organizuje všetky svoje vymeniteľné šošovky do troch produktových radov: Contemporary, Art a Sports, pričom každá má osobitý koncept. Naše šošovky radu Art, navrhnuté so zameraním na sofistikovaný optický výkon a bohatú expresívnu silu, poskytujú umelecký výraz na vysokej úrovni. Ponúkajú ohromujúci výkon vykresľovania, ktorý spĺňa najvyššie štandardy, a sú ideálne pre krajiny, portréty, zátišia, detailné zábery a bežné snímky. Sú vyrobené pre druh fotografie, ktorý uvoľní vnútornému umelcovi. Objektívy radu SIGMA Art, ktoré sú mocným spojencom v každom žánri fotografie, vynikajú v ateliéri pre formálne práce aj v exteriéri pre pôsobivé zábery architektúry, hviezdnej oblohy a mnohých ďalších scén.
 
Sigma 14mm f/1.8 Art Image Sample (4)
 
 
 
Siedmy 35 plnoformátový objektív, ktorý sa pripája k radu Art

SIGMA 35 mm F1,4 DG HSM, uvedený na trh v roku 2012 | Art bol prvý objektív v rade Art. Odvtedy SIGMA vyvinula širokú škálu objektívov pre tento rad a SIGMA 14mm F1.8 DG HSM | Art je siedmy hlavný objektív v rade, ktorý ponúka 35 mm pokrytie celého rámu. Teraz ešte silnejší rad Art nastavuje nový štandard pre objektívy s prvotriednym rozlíšením v ére ultra-vysokých megapixelov.
 

typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 14mm
svetelnosť f 1,8
priemer filtra nemá
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 16 / 11
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 27 cm
slnečná clona vstavaná
rozmery 95.4 x 126 mm
hmotnosť 1170 g