SIGMA 14 mm f/1,8 DG HSM Art Canon

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Profesionálny vysokosvetelný ultra širokouhlý objektív Sigma 14mm f1,8 špičkovej edície ART produkuje pozoruhodné snímky. Objektív je Full Frame a je vhodný pre fotografovanie krajiny, architektúry, ale aj pre rôzne eventy, kde môže svojou perspektívou výrazne oživiť inak fádne zábery.

Dostupnosť 6-10 prac. dní
Môžeme doručiť do
6.6.2022
€1 399    
Kód tovaru 13873
Značka Sigma
Kategória pre Canon
Záruka 2 roky
 

Ako súčasť série Art v rámci série Global Vision spoločnosti Sigma je tento objektív navrhnutý tak, aby dosiahol skutočne pozoruhodný optický výkon a je ideálny pre tvorivé a umelecké použitie.

Jedinečný vysokosvetelný ultra širokouhlý objektív s vysokým rozlíšením a správnou korekciou.

Tento objektív sa zameriava na kvalitu obrazu a vykresľovanie a využíva obidve sklenené prvky FLD a SLD na ovládanie chromatických aberácií a farebných prúžkov.

Štyri asférické prvky vrátane predného skleneného prvku s veľkým priemerom s veľkým priemerom prispievajú aj k zníženiu skreslenia a sférických aberácií s cieľom zlepšiť ostrosť a presnosť.

Super Multi-Layer potláča odlesky, duchov a napomáha dosiahnutie väčšieho kontrastu pri silnom osvetlení.

Vhodný na astrophotografiu a fotografovanie v exteriéri s nízkym osvetlením, predstavuje jedinečnú zmes širokej perspektívy a rýchleho, flexibilného výkonu.

Hyper Sonic Motor poskytuje rýchly, hladký a tichý výkon autofokusu.

Kruhová membrána s deviatimi lamelami prispieva k hladkej a príjemnej bokehovej kvalite.

Tento objektív je kompatibilný s voliteľným konektorom Sigma USB Dock pre jemné ladenie rôznych vlastností objektívu a aktualizáciu firmvéru.

Tepelne stabilný kompozitný materiál (TSC), spolu s tradičnými kovmi, pre väčšiu presnosť a použitie v širokom teplotnom rozpätí.

Vlastnosti:

plnoformátový objektív radu ART
hyper Sonic Motor
optická skladba: 16 šošoviek v 11 skupinách
zorný uhol: 114,2 °
max. clona: f / 16
min. vzdialenosť zaostrenia: 27 cm
pomer zobrazenia: 1: 9,8
počet lamiel: 9