SIGMA 105mm f/1.4 DG HSM Art Canon

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 12
 

Umelecký objektív od spoločnosti Sigma s nekompromisným prístupom k dizajnu je krátkym teleobjektívom a prvotriednou portrétnou dĺžkou, ktorý sa vyznačuje jasnou maximálnou clonou a pokročilým optickým usporiadaním. Rýchly dizajn f/1,4 veľmi prospieva pri práci v podmienkach so slabým osvetlením a tiež poskytuje rozsiahlu kontrolu nad hĺbkou ostrosti pre izoláciu objektov a prácu so selektívnym zaostrovaním. Ako súčasť radu šošoviek Art je táto šošovka tiež navrhnutá pre vykresľovanie s vysokým rozlíšením a využíva sklo FLD a SLD na kontrolu chromatických aberácií a farebného lemovania pre pozoruhodnú čistotu. Super Multi-Layer Coating tiež zlepšuje kvalitu obrazu potlačením odleskov objektívu a duchov pre lepší kontrast a vernosť farieb v silných svetelných podmienkach. Zaoblená deväťlamelová clona navyše prispieva k príjemnej kvalite bokehu.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€1 399    
Kód tovaru 2586
Značka Sigma
Kategória pre Canon
Záruka 2 roky
 

NEUVERITEĽNÉ ROZLÍŠENIE

 

 
 
Výnimočný periférny jas

Najúčinnejším spôsobom zabezpečenia dostatočného množstva svetla je maximalizácia priemeru prvého prvku optického systému. S veľkým priemerom filtra 105 mm, SIGMA 105 mm F1.4 DG HSM Art prináša výrazne väčší objem periférneho svetla ako iné šošovky objektívov vo svojej triede. Vďaka minimalizovaniu vinetácie, a atraktívnemu efektu BOKEH je tento objektív ideálny na portrétovú fotografiu.
 
sigma 105mm art

 
 
Dizajnovaný tak aby minimalizoval odlesky a "závoje" z protisvetla

Od počiatku procesu navrhovania objektívu sa merali hodnoty odleskov a takzvaných "duchov", aby sa vytvoril optický dizajn odolný voči silným svetelným lúčom dopadajúcim na objektív.
 
 
 

Umožní Vám pracovať za každého počasia
 
105 mm F1.4 DG HSM Art má vysoko kvalitnú konštrukciu, odolnú voči prachu, vlhkosti, a špliechajúcej vode, a oplýva špeciálnym tesnením na ostriacom krúžku, zadnej časti ktorá sa pripája na fotoaparátm a na približovacom krúžku, čo umožňuje fotografom pracovať vo všetkých druhoch počasia.
Navyše, predná časť objektívu je chránená povlakom odpudzujúcim vodu a olej, čo uľahčuje čistenie. Vysokorýchlostný a presný autofokus pomáha fotografom okamžite reagovať, aby získali špeciálne zábery.
 


 
 
Rýchly AF, full-time manuálne ostrenie, a kruhová clona

Funkcia "full-time" manuálneho zaostrovania umožňuje prepnutie na manuálne zaostrovanie jednoduchým otočením ostriaceho krúžku. Pozor! Funkcia sa môže líšiť na základe od bajonetu modelu.
9 lamelová zaoblená clona vytvára zaujímavé rozmazanie v nezaostrených oblastiach fotografie.
 
 
 

Ultra vysoká kvalita a precíznosť - celý vyrobený v Japonsku

Len s niekoľkými malými výnimkami sa produkcia výrobkov SIGMA, vrátane foriem a dielov, uskutočňuje v rámci jediného integrovaného výrobného systému priamo v Japonsku. Sme teraz jedným z mála výrobcov, ktorých výrobky sú skutočne vyrábané v Japonsku.
SIGMA je hrdá na autentickú kvalitu produktov SIGMA, ktoré sa "narodili" z manželstva medzi odbornou špecializáciou, a inteligentnou a vyspelou technológiou.
Tieto sofistikované výrobky majú spokojných profesionálnych uživateľov, či milovníkov fotografie po celom svete, pretože ich výroba je založená na originálnom remeselníckom spracovaní, ktoré je podporené vášňou a hrdosťou odborníkov.
 
sigma 105mm f/1.4 gd hsm art 
 
 
typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 105 mm
svetelnosť f/1.4 (min f/16)
priemer filtra 105mm
obrazový stabilizátor -
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 17 / 12
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 100 cm
slnečná clona LH1113-01
rozmery 115.9 x 131.5 mm
hmotnosť 1,64 kg