Canon EOS-R Control Ring Mount Adapter

2 hodnotenia
 
 

Control Ring Mount Adapter EF-EOS R ponúka rovnakú konverziu bajonetu objektívu ako model Mount Adapter EF-EOS R, no rozširuje ju o ovládací prstenec objektívu. Tento prstenec umožňuje dotykom manuálne upravovať rôzne nastavenia, takže si ho môžete prispôsobiť a ľahko ním ovládať fotoaparát bez toho, aby ste museli prestať sledovať záber.

Dostupnosť 6-10 prac. dní (> 5)
Môžeme doručiť do
28.4.2021
€275    
Kód tovaru 15483
Kategória pre Canon
 

Zostrojený pre trvácnosť
Adaptéry EOS R sú prispôsobené nárokom profesionálneho používania vďaka kovovému bajonetu na prednej aj zadnej strane. Taktiež sú utesnené voči prenikaniu prachu a vlhkosti, aby ste mohli v snímaní pokračovať aj v náročných podmienkach.

Dôraz na funkčnosť
Spoľahnite sa, že vaše objektívy budú fungovať rovnako spoľahlivo ako na digitálnych zrkadlovkách EOS, pričom ponúknu rovnako skvelú funkčnosť a vysokú kvalitu.

Dokonalé spracovanie
Inžinieri spoločnosti Canon vyvinuli adaptéry systému EOS R tak, aby si objektívy EF a EF-S po nasadení na fotoaparát EOS R zachovávali svoju kompatibilitu, kvalitu a funkčnosť.

Prispôsobiteľné funkcie
Ovládací prstenec objektívu sa dá v ponuke fotoaparátu naprogramovať na úpravu rôznych nastavení, ako je clona, rýchlosť uzávierky, citlivosť ISO a kompenzácia expozície.

Intuitívne ovládanie dotykom
S ovládacím prstencom objektívu sa ľahko zorientujete aj bez toho, aby ste uhnúť pohľadom zo záberu. Vďaka jeho jemným cvaknutiam prstami pocítite každý zmenu o tretinu či polovicu kroku.