Canon EF-S 18-135mm f/3,5-5,6 IS nano USM

13 hodnotení
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Vďaka novej technológii Nano USM, rýchlemu a plynulému zaostrovaniu objektív 18-135mm f/3.5-5.6 IS nano USM poskytuje výnimočné a spontánne zábery, zatiaľ čo tichý motorček zabezpečuje, že zvukové stopy nebude prerušovať hluk zaostrovania.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
€489    
Kód tovaru 15399
Značka Canon
Kategória pre Canon
Záruka 2 roky
 
Vysokovýkonný kompaktný objektív pre výnimočné fotografie a videozáznamy
Ľahko prenosný objektív EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM na snímanie fotografií a videozáznamov disponuje špeciálnymi režimami stabilizácie obrazu pre jednotlivé spôsoby snímania, vďaka ktorým budete dosahovať stabilné výsledky. Technológia Nano USM umožňuje rýchle zaostrovanie, ktoré je plynulé a tiché a hodí sa na snímanie videozáznamov.
Vďaka kompaktnej a ľahkej konštrukcii je tento objektív dokonalý na cestovanie bez kompromisov v kvalite a poskytne vám dokonalú reprodukciu farieb a kontrastu. Ultranízky rozptyl a asférické prvky objektívu redukujú chromatickú aberáciu v celom rozsahu expanzívnej ohniskovej vzdialenosti pri videozáznamoch aj fotografiách.


Technológia Nano USM-plynulá, rýchla a tichá
Technológia Nano USM v objektíve EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM vám umožní zaostrovať na objekty výnimočnou rýchlosťou. V kombinácii s univerzálnou ohniskovou vzdialenosťou vám umožní snímať dramatické krajiny, nádherné portréty a rýchlu akciu.

Jednoduché snímanie videozáznamov v profesionálnej kvalite
Zaostrovacia technológia Nano USM poskytne vašim videozáznamom prirodzený vzhľad vďaka výnimočne plynulému automatickému zaostrovaniu počas sledovania objektov. Citlivý prstenec na manuálne zaostrovanie vám však umožňuje kedykoľvek prevziať kontrolu.

Prečítajte si, čo stojí za technológiou Nano USM
V jednotke Nano USM je usadené elastické kovové telo, keramický napäťový prvok a pohonná jednotka. Aplikácia a nastavenie napätia keramického prvku ovláda smer a rýchlosť pohonnej jednotky. Výsledkom je zaostrovací systém, ktorý vám poskytne plynulé zaostrovanie s reguláciou rýchlosti.

Stabilita počas akcie
Jednoducho snímajte mimoriadne ostré fotografie vďaka štvorkrokovému optickému stabilizátoru obrazu. Potláča otrasy fotoaparátu, vďaka čomu poskytuje vysokokvalitné výsledky pri slabom osvetlení alebo pri používaní zoomu, a pri sledovaní pohybujúceho sa objektu sa automaticky aktivuje špeciálny režim na snímanie s posunom.
Dynamický stabilizátor obrazu zabezpečuje stabilitu videozáznamov pri snímaní z ruky, pri maximálnom priblížení či pri pohybe.
 
Neuveriteľná všestrannosť v celom rozsahu ohniskovej vzdialenosti
Objektív EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM pohodlne zachytí rôzne objekty vďaka širokému rozsahu ohniskovej vzdialenosti. Pri najkratšej ohniskovej vzdialenosti môžete zachytávať široké pohľady na krajinu. Opačný koniec rozsahu umožňuje dostať sa blízko k akcii pomocou telefotografických funkcií a automatického zaostrovania s vysokou rýchlosťou. Štvorkrokový optický stabilizátor obrazu zachová ostrosť a stabilitu vašich fotografií pri maximálnom zoome, pri fotografovaní pri nedostatočnom osvetlení alebo pri snímaní videa.
 
Jednoduché snímanie videozáznamov profesionálnej kvality vďaka novému adaptéru pre funkciu zoomu
Nový adaptér pre funkciu zoomu s pohonom sa jednoducho pripojí k elektrickým kontaktom pod objektívom EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM, vďaka čomu možno zoom ovládať pomocou jednoduchej páčky (alebo funkcie Wi-Fi, ak sa používa s kompatibilným telom fotoaparátu EOS) a poskytuje vždy presné a plynulé ovládanie zoomu pre profesionálne vyzerajúce videozáznamy.
Vďaka jednoduchému používaniu a nízkej hmotnosti je dokonalým príslušenstvom na snímanie videozáznamov profesionálnej kvality, kdekoľvek sa nachádzate. Sledujte akciu, snímajte dokumentaristické zábery alebo používajte zoom na kreatívne účely.
 
Zachovajte si odstup a zároveň snímajte akciu zblízka
Pridaním adaptéra pre funkciu zoomu s pohonom PZ-E1 sa univerzálnosť objektívu EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM ešte viac zvýši tým, že zoom budete môcť ovládať na diaľku.
Prepojte objektív EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM a adaptér pre funkciu zoomu s pohonom PZ-E1 s fotoaparátom EOS kompatibilným s funkciou Wi-Fi a zoom môžete ovládať bezdrôtovo pomocou inteligentného zariadenia a aplikácie Canon Camera Connect.
 
Obsah balenia
Predný kryt objektívu E-67II, zadný kryt objektívu E.