Canon EF-S 18-135mm f/3,5-5,6 IS nano USM

15 hodnotení
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 14
 

Univerzálny objektív EF-S, ktorý vyniká ako pri fotografovaní, tak pri zázname filmov. Vychutnajte si všestrannú dokonalosť tohto objektívu, ktorá vďaka novej technológii Nano USM dosahuje vysoko kvalitné výsledky pri fotografovaní a filmovaní. Stane sa nedielnou súčasťou každého brašny s príslušenstvom. Rýchlosť a plynulé zaostrovanie objektívu EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM zaistí úchvatné spontánne snímky, keď je jeho tichý motor spustený, že zvuková stopa filmu nie je rušená hlukom pri ostrení.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
20.6.2023
€499    
Kód tovaru 15399
Značka Canon
Kategória pre Canon
Záruka 2 roky
 
 
 
Vysoko výkonný kompaktný objektív na robenie výnimočných fotografií a filmov
 
Objektív EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM je ideálna voľba pre zhotovovanie fotografií a filmov, pretože vďaka špeciálnym IS režimom na snímanie rôznych scén zaručuje dosiahnutie stabilných výsledkov. Technológia Nano USM zaručuje rýchle ostrenie pre plynulé a tiché natáčanie filmov.
 
Vďaka kompaktnej a ľahkej konštrukcii je ideálny na použitie na cestách bez nutnosti obetovať kvalitu a zaručuje vynikajúcu reprodukciu farieb a kontrastu. Objektív používa asférické a UD prvky, ktoré pri zhotovovaní fotografií a filmov znižujú chromatické vady naprieč celým jeho širokým rozsahom ohniskovej vzdialenosti.
 

TECHNOLÓGIA NANO USM – PLYNULÁ, RÝCHLA  A TICHÁ

 

Nikdy nezmeškajte žiadny okamih
 
Technológia Nano USM objektívu EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM vám umožňuje výnimočnou rýchlosťou zaostriť na vybraný objekt. V kombinácii s univerzálnym rozsahom ohniskovej vzdialenosti vám umožňuje robiť dramatické zábery krajín, nádherné portréty a rýchlu akciu.
 
Never miss a moment
 
 
 
Jednoduché natáčanie profesionálnych filmov
 
Technológia zaostrovania Nano USM dodá vašim filmom prirodzený vzhľad a zaisťuje výnimočne plynulé automatické zaostrovanie pri sledovaní objektov. Vďaka vysoko citlivému krúžku na ručné zaostrovanie však môžete nad nastavením kedykoľvek prevziať kontrolu.
 
Professional quality movies made easy
 
 
 
Zachovajte si stabilitu počas každej akcie
 
Snímanie dokonale ostrých fotografií je vďaka optickému stabilizátoru obrazu s rozsahom 4 EV ľahké. Stabilizátor kompenzuje pohyby fotoaparátu pre vysoko kvalitné výsledky pri slabom osvetlení alebo pri používaní zoomu a špeciálny režim sledovania pohybu sa automaticky aktivuje vtedy, keď sledujete pohybujúci sa objekt.
Dynamický stabilizátor obrazu zaručuje stabilný filmový záznam pri natáčaní z ruky, pri plnom zoome alebo za pohybu.
 
Stay steady amongst the action
 
 
 
Neuveriteľná všestrannosť naprieč celým rozsahom ohniskovej vzdialenosti
 
Objektív EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM vďaka širokému rozsahu ohniskovej vzdialenosti pohodlne zachytí široký rozsah objektov. Pri nastavení najkratšej ohniskovej vzdialenosti môžete zhotovovať širokouhlé snímky krajiny. Na opačnom konci ohniskovej vzdialenosti sa vďaka veľkému priblíženiu a vysokorýchlostnému automatickému zaostrovaniu dostanete do blízkosti každej akcie. Optický stabilizátor obrazu s rozsahom 4 EV zaistí ostré a stabilné snímky pri maximálnom zoome, práci pri nízkom osvetlení aj zázname videa.
 
 
 
 
typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 18 - 135mm (ekviv. 29–216)
svetelnosť f/3.5-5.6
priemer filtra 67mm
obrazový stabilizátor 4krokový
počet lamiel clony 7
konštrukcia-prvky / skupiny 16/12
zaostrovanie AF/MF
min. zaost. vzdialenosť 0,39 m
slnečná clona -
odolnosť voči prachu a vlhkosti -
rozmery 77,4 × 96 mm
hmotnosť 515 g
Kompatibilita Canon