Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM

4 hodnotenia
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 15
 

Teleobjektív Canon EF 100-400 mm F / 4,5-5,6L IS II USM je ideálny na cesty. Jeho nízka hmotnosť a univerzálna ohnisková vzdialenosť vám umožňujú nosiť len jeden teleobjektív pre mnoho aplikácií. Je to veľmi pohodlné riešenie pre fotografovanie divokej prírody, športu, automobilov, lietadiel a podujatí. Ohniskový rozsah 100-400 mm vám umožňuje byť blízko vzdialených objektov a zároveň rýchlo reagovať na dynamicky sa meniacu situáciu.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
3.7.2024
€2 399    
Kód tovaru 13666
Značka Canon
Kategória pre Canon
Záruka 2 roky
 

ZACHYŤTE SVET PLNÉHO POHYBU

 
 

Špičkový teleobjektív pre snímanie v dynamických podmienkach. Séria L (Luxury) je elitou pokročilých objektívov Canon, navrhnutých a vyrobených tak, aby vyhovovali potrebám tých najnáročnejších profesionálov. Šošovky sa vyznačujú najvyššou kvalitou optiky, sú vyrobené z oteruvzdorných materiálov, vnútorné mechanizmy sú vyrobené z odolných kovov. Sú tiež odolné voči nepriaznivým poveternostným podmienkam a nárazom. Sú v svetlosivej a čiernej farbe a na ich konci je charakteristický červený okraj. V tejto sérii šošoviek sú použité špeciálne fluoritové sklá, ktoré najlepšie znižujú faktor chromatickej aberácie.

Ostrý obraz aj pri zlých svetelných podmienkach

Pokročilá stabilizácia obrazu (IS) účinne redukuje chvenie a rozmazanie obrazu, čo vám umožňuje predĺžiť expozíciu až o 4 EV zastávky pri fotografovaní bez statívu! K dispozícii sú tri režimy IS, ktoré sú skvelé na posúvanie a expozíciu. Efektívna stabilizácia plne kompenzuje svetelnosť F / 4,5-5,6.
 

 

 
Inteligentný režim posúvania

Táto funkcia je ideálna pre športových a automobilových fotografov, ktorí majú na zhotovenie fotografie často len zlomok sekundy. Stabilizačný systém už počas expozície samostatne rozpozná pohyb charakteristický pre túto techniku ​​sledovania objektu a začne stabilizovať až vo vertikálnej osi. To uľahčuje efektívne zaostrenie na požadovaný bod.
 
 

 

 
Nadpriemerná kvalita obrazu

Konštrukcia šošovky využíva fluoritové prvky a šošovky Super UD s ultranízkym rozptylom. Vďaka nim sa vplyv chromatickej aberácie a skreslenia znížil na minimum a detaily obrazu pôsobia mimoriadne ostro.
 
 
 

 

Výborná práca proti svetlu

Technológia ASC použitá v objektíve Canon 100-400 mm f / 4,5-5,6L EF IS II USM chráni fotografie pred vznikom odleskov a odleskov, tzv. škriatok. Vďaka efektívnej redukcii odrazov svetla, ktorú zabezpečuje viacvrstvová povrchová úprava Air Sphere (ASC), je šošovka perfektná pre snímanie na priamom slnku aj proti svetlu, vďaka čomu je spoľahlivým nástrojom pre prácu v exteriéri.
 
 
 

 

Individuálne nastavenie prstenca

Objektív Canon 100-400 mm f / 4,5-5,6L EF IS II USM sa dokáže prispôsobiť spôsobu vašej práce. Sami sa môžete rozhodnúť, ako tvrdo fungujú prstence zoomu a zaostrenia. Mierny odpor zoomu vám umožní rýchlo reagovať na meniacu sa situáciu, zatiaľ čo stuhnutý alebo úplne zablokovaný zaostrovací prstenec zabráni náhodným zmenám ohniskovej vzdialenosti.
 
 
 
 
 
Tichá a rýchla prevádzka automatického zaostrovania

Objektív je vybavený ultrazvukovým zaostrovacím motorom (USM), ktorý pracuje mimoriadne rýchlo, presne a ticho. Navyše umožňuje manuálne nastaviť zaostrenie bez nutnosti prepínania medzi automatickým a manuálnym režimom, bez toho, aby ste fotoaparát oddialili od oka. Objektív umožňuje nastavenie ohniska od 0,98 m, čo umožňuje reagovať na neočakávané priblíženie objektu. To všetko zvyšuje šance na ulovenie tzv rozhodujúci moment.
 
 
 
 
Ochrana pred vonkajšími podmienkami

S objektívom Canon 100-400 mm f / 4,5-5,6L EF IS II USM môžete pokračovať vo fotografovaní aj v náročných poveternostných podmienkach, dokonca aj v daždi. Tieto objektívy, rovnako ako všetky objektívy Canon série L, majú odolné puzdro utesnené proti prachu a vlhkosti. Fluórová vrstva na prednom člene navyše chráni šošovku pred nečistotami a mastnými škvrnami, čo uľahčuje čistenie a údržbu.
 
 
 
typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 100 - 400mm
svetelnosť f/4.5-5.6
priemer filtra 77mm
obrazový stabilizátor 4-krokový
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 21/16
zaostrovanie AF/MF
min. zaost. vzdialenosť 0.98m
slnečná clona ET-83D
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 94 x 193
hmotnosť 1 640g