Canon 8-15mm f/4L USM

Neohodnotené
 
 

Univerzálny transfokačný objektív typu rybieho oka ponúkajúci celorámcové alebo kruhové snímanie. Model EF 8-15 mm f/4L Fisheye USM je súčasťou výkonnej série objektívov L od spoločnosti Canon a poskytuje fantastickú kvalitu zobrazenia dokonca aj pri mimoriadne širokouhlom pohľade.

Dostupnosť 6-10 prac. dní
Môžeme doručiť do
7.7.2022
€1 139    
Kód tovaru 13876
Značka Canon
Kategória pre Canon
Záruka 2 roky
 

Oválny alebo celorámcový transfokačný objektív typu rybieho oka
Súčasť renomovanej série L od spoločnosti Canon
Odolný a robustný dizajn
Tiché a rýchle automatické zaostrovanie
Kompletné manuálne zaostrenie
Jednoduchšie čistenie objektívu

Oválny alebo celorámcový transfokačný objektív typu rybieho oka
Nie je potrebné kupovať dva špecializované objektívy, keď model EF 8-15 mm f/4L Fisheye USM ponúka buď celorámcové alebo okrúhle snímky typu rybieho oka pri použití na fotoaparátoch s 24 x 36 mm (celorámcovým) snímačom. Aj fotografi snímajúci digitálnymi zrkadlovkami s menším snímačom teraz môžu realizovať celorámcové snímky typu rybieho oka. So 180-stupňovým diagonálnym zorným poľom zachytenie celej scény na jednu snímku nikdy nebolo jednoduchšie.

Kvalita série L
Séria L je vlajkovou loďou sortimentu profesionálnych objektívov Canon, ktorá predstavuje to najlepšie v oblasti precízne dizajnovanej optiky EF. Objektívy série L kombinujú vynikajúci výkon s pohodlným ovládaním a sú vysoko odolné voči pôsobeniu prachu a vlhkosti.

Rýchle, tiché automatické zaostrovanie
Kruhový USM (ultrazvukový motor) používa vibrácie na ultrazvukových frekvenciách, čím poháňa rýchle automatické zaostrovanie s takmer bezhlučnou prevádzkou. Vysokorýchlostný CPU a optimalizovaný algoritmus AF prispievajú k ďalšiemu zvýšeniu rýchlosti automatického zaostrovania. Nahradenie kompletným elektronickým manuálnym zaostrovaním je možné bez nevyhnutnosti vypnutia režimu AF.

Zvýšená kvalita obrazu s vrstvou SWC
Patentovaná vrstva objektívu Subwavelength od spoločnosti Canon, ktorá bola navrhnutá pre použitie pri digitálnom fotografovaní, minimalizuje duchov a oslnenie spôsobené interným odrazom. Elimináciou príčiny táto vrstva redukuje odrazy a pomáha dodávať jemné a jasné obrázky.

Jednoduchšie čistenie objektívu
Najprednejšie a najzadnejšie povrchy objektívu sú ošetrené fluórovou vrstvou, ktorá umožňuje ľahšie čistenie povrchu objektívu v porovnaní s bežnými povrchmi.

Ohnisková vzdialenosť: 8 - 15 mm
Maximálna clona: f/4
Minimálna clona: f/22
Zorný uhol: 180° - 175°30´ / 180° - 142° / 180° - 91°46´
Konštrukcia objektívu: 14 členov / 11 skupín
Počet lamiel clony: 7
Minimálna zaostriteľná vzdialenosť: 0,15 m
Maximálne zväčšenie: 0,39x