Canon 70-200mm f/4L IS II USM EF

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 13
 

Teleobjektív so zoomom, ktorý poskytuje pôsobivú kvalitu obrazu spolu s vynikajúcou mobilitou ako náš doteraz najkratší a najľahší objektív 70-200 mm f/4.
Tento objektív, navrhnutý pre systém EOS R, využíva bajonet s veľkým priemerom a krátku vzdialenosť zadného zaostrenia bajonetu RF na udržanie vysokej kvality obrazu a zároveň je kompaktnejší a prenosnejší, takže si ho budete chcieť vziať so sebou ešte viac. vaše cesty. Výsledky sú ohromujúce vďaka 4 šošovkám UD, ktoré pomáhajú korigovať chromatickú aberáciu a zachovávajú živé farby, redukovanému vzniku duchov, ktoré poskytuje povrchová úprava Air-Sphere Coating (ASC), a optickej stabilizácii obrazu plus koordinovaný optický stabilizátor obrazu a vstavaný stabilizátor obrazu pre úžasne čistý a ostrý obraz. obrázky pri nízkych rýchlostiach uzávierky a plynulé videozáznamy. K dispozícii sú tiež duálne Nano USM, ktoré prispievajú ku krátkej minimálnej zaostrovacej vzdialenosti a vysokorýchlostnému automatickému zaostrovaniu na snímanie statických záberov a takmer tichému, plynulému automatickému zaostrovaniu počas snímania videosekvencií. Tieto a ďalšie funkcie v kombinácii s istotou pri snímaní za takmer akýchkoľvek podmienok s tesnením odolným voči prachu a poveternostným vplyvom a fluórovým povlakom robia z objektívu RF70-200 mm F4 L IS USM solídneho hráča v každej situácii.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€1 329    
Kód tovaru 15357
Značka Canon
Kategória pre Canon
Záruka 2 roky
 

KVALITA SNÍMOK, KTORÉ VÁM VYRAZIA DYCH

 
 
 

 

Pokročilá optická konštrukcia zaručuje vynikajúcu kvalitu obrazu

Fluoritová vrstva  znižuje vstup nečistôt a vlhkosti do konštrukčných komponentov, zatiaľ čo optimalizované vrstvy Super Spectra eliminujú efekty závojov a odleskov. Fluoritové prvky navyše eliminujú chromatické aberácie, čím zaisťujú vysoké rozlíšenie a kontrast obrázkov, čo šetrí čas pri spracovaní fotografií v postprodukcii.
 
 
 
 
 
Profesionálne parametre

Konštantná clona zaisťuje konzistentné svetlo v rôznych scénach. 9-lamelová membrána vytvára jasný, príjemný bokeh efekt s nádherným rozostrením pozadia, aby sa zdôraznil objekt.
 
 
 
 
 
Snímanie aj v tých najťažších podmienkach 

Nový model využíva najnovší modul stabilizácie obrazu, ktorý dizajnovo vychádza z modelu. Vďaka tomu objektív umožňuje predĺžiť expozičný čas o 5 stupňov, čo je výsledok o 2 stupne lepší ako jeho predchodca1. Ide o výrazné zlepšenie, ktoré ovplyvňuje ostrosť fotografií najmä v náročných podmienkach – napríklad počas slávnostného ceremoniálu alebo v divokej prírode, kde je fotoaparát vystavený neustálym pohybom.
 
 
 
 
Mobilné prevedenie

EF 70-200 mm f / 4L IS II USM využíva Ring US Drive v kombinácii s najnovším motorom EF 3. generácie, ktorý obsahuje najnovšiu verziu vysokovýkonného procesora pre ešte vyššiu rýchlosť a presnosť automatického zaostrovania. Minimálna zaostrovacia vzdialenosť objektívu je len 1 m (v porovnaní s 1,3 m u jeho predchodcu) a takmer nehlučný AF motor ponúka nepretržité manuálne zaostrovanie bez nutnosti vypínať systém automatického zaostrovania. Vďaka tomu je dokonalým objektívom na diskrétne snímanie vždy, keď je prvoradá presnosť a odozva. 
 

 

typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 70 - 200 mm
svetelnosť f/4
priemer filtra 72 mm
obrazový stabilizátor áno
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 20 / 15
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 1 m
slnečná clona ET-78B
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 80 x 176 mm
hmotnosť 780 g
Kompatibilita pre Canon