Canon 50mm f/1,2L USM

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Prvotriedny objektív Canon série EF 50 mm L s najväčšou clonou vo svojej triede (f / 1,2). Ideálne pre prostredie so slabým osvetlením, čo vám umožní snímať v interiéri bez potreby blesku a navyše plne ovládať hĺbku ostrosti. Kruhová clona poskytuje atraktívny a rovnomerný bokeh – ideálne na to, aby váš objekt vyčnieval z pozadia s clonou široko otvorenou pre úžasné portréty. Vrstva Super Spectra na Canon EF 50 mm a tvar prvkov eliminujú odlesky a závoje, ktoré sa často vyskytujú pri digitálnych fotoaparátoch v dôsledku odrazu svetla od obrazového snímača. Vrstvy tiež poskytujú skutočné vyváženie farieb a zlepšujú kontrast pre živé a vysokokvalitné obrázky.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
7.6.2024
€1 549    
Kód tovaru 14422
Značka Canon
Kategória pre Canon
Záruka 2 roky
 

Vychutnajte si super rýchlu maximálnu clonu pre všetky scenáre snímania

 

 

 
 
Kvalita série L
 
Objektív EF 50 mm f / 1,2 L USM využíva najvyššie štandardy spoločnosti Canon pre presnú optiku. Objektívy Canon série L sú vlajkovou loďou série profesionálnych objektívov, ktoré kombinujú najvyššie parametre obrazovej kvality, bezkonkurenčnú jednoduchosť použitia a odolnosť voči prachu a vlhkosti.
 
Product image thumb
 
 
 
Vysoká svetelnosť f/1,2
 
Vysoká svetelnosť f / 1,2 fotoaparátu Canon EF 50 mm zaisťuje vysokorýchlostné snímanie pri slabom osvetlení bez potreby blesku. Poskytuje tiež jemnú kontrolu nad hĺbkou ostrosti.
 
 

 

 
Krásny bokeh
 
Kruhová clona poskytuje atraktívny a rovnomerný bokeh – ideálne na to, aby váš objekt vyčnieval z pozadia s clonou široko otvorenou pre úžasné portréty.
 
 
 
 
 
Zaostrenie
 
Objektív Canon EF 50 mm L USM disponuje systémom zamerania AF, vďaka ktorému sa objekt, ktorý sa chystáte zachytiť zaostrí behom okamihu. Takto nemusíte dlho čakať a môžete fotiť aj rýchlejšie sa pohybujúce objekty a snímku máte do niekoľkých sekúnd hotový.
 
Zaostrenie - CANON EF 50MM 1:1.2 L USM

 

 
Povlaky Super Spectra
 
Vrstva Super Spectra a tvar prvkov eliminujú odlesky a závoje – často sa vyskytujúce u digitálnych fotoaparátov v dôsledku odrazu svetla od obrazového snímača. Vrstvy tiež poskytujú skutočné vyváženie farieb a zlepšujú kontrast pre živé a vysokokvalitné obrázky.
 
 
 
 
 
Priblíženie
 
Hodnota zamerania na fotoaparáte je 50mm f/1.2, čo v praxi znamená, že dostanete slušný rozsah fotografovaných objektov. Budete môcť zachytiť objekt, ktorý je necelého pol metra od vás, takže vystačí na blízke fotenie, ale aj taký, ktorý je od vás pol kilometra, čo len dokazuje jeho všestrannosť.
 
Priblíženie - CANON EF 50MM 1:1.2 L USM

 

typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 50mm
svetelnosť f/1.2
priemer filtra 72
obrazový stabilizátor -
počet lamiel clony 8
konštrukcia-prvky / skupiny 8/6
zaostrovanie AF/MF
min. zaost. vzdialenosť 0.45
slnečná clona ES-78
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 85.8 x 65.5 mm
hmotnosť 590g