Canon 28-300mm f/3,5-5,6L IS USM

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 11
 

Profesionálny široko-rozsahový zoom (11x) triedy L s optickou stabilizáciou obrazu. Odolnosť voči prachu a vlhkosti. Priemer filtra 77 mm. Dva asférické a tri UD optické členy, povrchová úprava Super Spectra.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
30.3.2023
€2 599    
Kód tovaru 13516
Značka Canon
Kategória pre Canon
Záruka 2 roky
 

Skutočne multifunkčný objektív
Vďaka rozsahu zoomu, ktorý stelesňuje všetko od širokouhlého objektívu až po superteleobjektív, je najnovšia profesionálna séria značky Canon určená pre profesionálnych fotografov, ktorí sa snažia meniť objektívy čo najmenej a znížiť celkovú váhu príslušenstva. Ideálny pre fotožurnalistov a tých, ktorí fotia v pohybe.

Trojkrokový stabilizátor obrazu
Technológia IS zabudovaná v objektíve EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM poskytuje v slabých svetelných podmienkach výhodu trojkrokového stabilizátora obrazu. Možno tak používať nižšie rýchlosti uzávierky bez toho, aby pohyb fotoaparátu spôsobil rozostrenie, čo je užitočné, ak situácia nedovoľuje použiť statív alebo blesk. Ak objektív zaznamená, že fotograf posunom fotoaparátu sleduje pohybujúci sa objekt, vypne IS v príslušnom smere.

Ultrazvukové zaostrenie
Automatické zaostrenie je vďaka ultrazvukovému motoru kruhového typu neuveriteľne rýchle a takmer nehlučné. Vynikajúci pridržiavací moment zaručí presné dosiahnutie bodu zaostrenia bez prekmitávania. A čo viac, kompletné manuálne prepísanie umožní upraviť zaostrenie bez nutnosti opustiť režim AF.

Ideálny pre digitál
Optimalizácia tvaru a povrchovej úpravy objektívu na potlačenie zdvojeného obrazu a odlesku predurčuje model EF 28-300mm na používanie v digitálnych fotoaparátoch. V prípade osadenia do digitálnych zrkadloviek so snímačom veľkosti APS-C má objektív ekvivalentný rozsah ohniskovej vzdialenosti 45 – 480 mm.

Precízna optika pre vysokú kvalitu snímok
Prekrásny kontrast, nízka miera skreslenia a vysoké rozlíšenie od rohu k rohu sú evidentné v celom rozsahu zoomu. Elektromagnetická membrána (EMD) zaisťuje rýchle, tiché a vysokoprecízne ovládanie clony. Kruhová clona poskytuje príjemné rozostrenie pozadia.

11-násobný zoom
Kvalita série L
Stabilizátor obrazu
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť 0,7 m
Nepretržité ručné zaostrovanie.
Konštrukcia odolná proti prachu a špliechajúcej vode
Kruhová clona
Meranie vzdialenosti E-TTL II
Povrchová úprava objektívu optimalizovaná pre digitálne fotoaparáty

Parametre:
Ohnisková vzdialenosť : 28-300 mm
Maximálna clona: F/3,5-F5,6
Minimálna clona : F/22-F/38
Zorný uhol : 75° -8°15´
Konštrukcia objektívu : 23 členov / 16 skupín
Počet lamiel clony: 8
Minimálna zaostriteľná vzdialenosť: 0,7 m
Maximálne zväčšenie : 0,3x
Priemer filtra: 77 mm
Rozmery(priemer x dĺžka): 92,4 x 184 mm
Hmotnosť: 1670g