Canon EF 100mm f/2,8L Macro IS USM

Neohodnotené
 
Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Značkový makro objektív čiernej farby s konštantnou ohniskovou vzdialenosťou 100mm, svetelnosť F / 2.8, ostrenie od 30cm.

Dostupnosť 6-10 prac. dní
Môžeme doručiť do
11.7.2022
€1 139    
Kód tovaru 13879
Značka Canon
Kategória pre Canon
Záruka 2 roky
 

Makroobjektív Canon EF 100mm f / 2.8 Macro s konštantnou ohniskovou vzdialenosťou 100mm podáva neskreslený obraz pri vynikajúcim rozlíšenie aj farebnom podaní. Navyše disponuje dobrou svetelnosťou F / 2.8, takže je veľmi vhodný najmä pre fotenie pri nižšej hladine osvetlenia, ktorá je u makro fotografie veľmi bežná.  

Pozorovateľný uhol činí 23,4 ° a optická sústava umožňuje zaostrenie od 30 cm. Súčasťou výbavy objektívu je aj veľmi vyhľadávaný stabilizátor obrazu. S jeho pomocou budú vaše fotografie aj pri miernom otrase stále ostré.  

Objektív má hmotnosť 625 ga vzhľadom k dômyselnému a prepracovanému dizajnu, mu nevadí byť vo vlhkom alebo prašnom prostredí. Jeho využitie nájdete nielen pri fotení macro fotografií ale aj na svojich potulkách prírodou nájde svoje uplatnenie. S jeho pomocou môžete vytvárať portréty, zábery krajiny alebo vďaka zabudovanému tichému USM zaostrovanie zachytiť aj rýchle pohyby treba vášho obľúbeného športu.  

Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM

Makro objektív so stabilizátorom obrazu určuje nové štandardy výkonu a funkcií.

Model EF 100 mm f/2,8L IS USM patrí medzi objektívy prestížnej série L od spoločnosti Canon a ako prvý je vybavený stabilizátorom obrazu s detekciou uhlu a posunu, čo je vysoko efektívne pri blízkych vzdialenostiach zaostrenia.

 

Vysokovýkonné makro série L od spoločnosti Canon 4-krokový hybridný stabilizátor obrazu

Reprodukcia obrázkov v reálnej veľkosti (1:1)

Prvok objektívu UD

Odolný voči vode a prachu

Trojpolohový obmedzovač vzdialenosti 9-čepieľková kruhová clona pre nádherný bokeh

USM motor automatického zaostrenia kruhového typu

Voliteľná objímka statívu