Canon EF 100mm f/2,8L Macro IS USM

Neohodnotené
 
Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 14
 

Vynikajúci macro objektív má makro zväčšenie 1:1. To znamená, že fotografovaný objekt má v snímači fotoaparátu rovnakú veľkosť ako v skutočnosti. Tento všestranný objektív poskytuje skvelé výsledky pri portrétoch a fotografovaní z ruky vďaka malej hĺbke ostrosti s úžasným bokehom, vstavanému hybridnému stabilizátoru obrazu a ľahkému dizajnu.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
30.3.2023
€1 059    
Kód tovaru 13879
Značka Canon
Kategória pre Canon
Záruka 2 roky
 
RÝCHLA A TICHÁ ODOZVA PRE SKVELÉ VÝSLEDKY
 
 
 

Keď aj najmenší vzruch môže zničiť perfektne pripravený živý záber, vynikajúca rýchlosť a tiché automatické zaostrovanie motora USM v spojení s ohniskovou vzdialenosťou 100 mm zaistí, že dosiahnete tie najlepšie výsledky a zároveň budete mať dostatočnú vzdialenosť, aby váš objekt nevystrašil. Použite vstavaný prepínač obmedzovača zaostrenia na ďalšie zvýšenie rýchlosti získavania AF obmedzením zaostrenia v rámci určitého rozsahu vzdialenosti.
IMG_0308
 

Kvalita vyhotovenia série L, ktorý je súčasťou prestížneho radu objektívov série L, je vyrobený z materiálov najvyššej kvality a je utesnený proti poveternostným vplyvom, aby bol dostatočne odolný na snímanie za všetkých podmienok. Tento objektív je skvelou voľbou pre portréty vďaka prvku objektívu s ultra-nízkym rozptylom (UD), ktorý odstraňuje chromatickú aberáciu, a výnimočnému bokeh vytváranému 9-lamelovou kruhovou clonou v kombinácii s f/2,8.EF 100mm f 2.8L Macro IS USM Ambient

Nový stabilizátor obrazu bol navrhnutý špeciálne pre použitie v makro objektívoch. Canon EF 100 mm dokáže korigovať posun objektívu aj uhlový pohyb, ktorý dokáže opraviť väčšinu stabilizátorov obrazu. To poskytuje 2-krokovú korekciu pri 1,0-násobnom priblížení, ktorá sa zvýši na 3 kroky pri 0,5-násobnom zväčšení a až 4 kroky pri snímaní bez zväčšenia.
 
 
Účinne eliminuje chromatickú aberáciu. To umožňuje vynikajúcu kvalitu obrazu s vysokým rozlíšením, vysokým kontrastom a brilantnou reprodukciou farieb. Kruhová clona pomáha vytvárať atraktívny efekt rovnomerného rozmazania pozadia pri zvýraznení objektov s veľkou clonou.
 
 
Kruhový systém automatického zaostrovania USM od spoločnosti Canon je rýchly, presný a takmer tichý pomocou vibrácií ultrazvukovej frekvencie. Celý rozsah manuálneho zaostrovania, ktorý je možné využiť pomocou veľkého neotáčavého prstenca počas automatického zaostrovania, umožňuje fotografovi okamžite doladiť zaostrenie.
 
 
Vrstva Super Spectra na Canon EF 100 mm pomáha dosiahnuť presné vyváženie farieb a vysoký kontrast a tiež znižuje odlesky a závoje tým, že absorbuje svetlo, ktoré sa môže odrážať od vnútorných komponentov objektívu alebo obrazového snímača.
EF 100mm f 2.8L Macro IS USM Ambient
 
typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 100mm
svetelnosť f/2,8
priemer filtra 67mm
obrazový stabilizátor 4krokový
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 15/12
zaostrovanie AF/MF
min. zaost. vzdialenosť 0,3 m
slnečná clona ET-73
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 77,7 × 123mm
hmotnosť 625 g