Olympus OM-D E-M1 Mark III telo čierne

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Model OM-D E-M1 Mark III je vďaka svojej kompaktnosti a ľahkosti ponúka kvalitné fotografie bez ohľadu na poveternostné podmienky. 

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
7.12.2022
€1 679    
Kód tovaru 2469
Značka Olympus
Kategória Olympus
Záruka 2 roky
 

OM-D E-M1 Mark III je profesionálny model, ktorý cez kompaktnosť a ľahkosť celého fotografického systému zachytí vysoko kvalitné snímky a umožní špičkové zábery bez ohľadu na okolité podmienky.
- Bezkonkurenčná mobilita a komfort
- Najlepšie stabilizácia obrazu na svete 
- Kvalita čistého a ostrého obrazu

Obrazový procesor TruePic IX.
Najnovšie obrazový procesor TruePic IX umožňuje fotoaparátu E-M1 Mark III realizovať rad náročných fotografických funkcií. Na funkcie Handheld High Res Shot, Live ND, Starry Sky AF, atď. Teraz stačí jediný výkonný procesor. Pre dosiahnutie rovnako vysokého výkonu potrebuje E-M1X dva procesory TruePic VIII.

Live MOS snímač s rozlíšením 20 Megapixelov.
20MP Live MOS snímač spolu s TruePic IX a mimoriadnym optickým výkonom objektívov M. ZUIKO Digital Pre prináša prvotriednej snímky špičkovej kvality. Zo svetla zachyteného objektívom vytvorí nádherne čisté snímky s bohatými detailmi. Antireflexná povrchová úprava AR Coating redukuje odrazy a odlesky priamo na čipe.

Kompletný rad objektívov M. ZUIKO Digital.
S výberom z viac ako 20 objektívov M. ZUIKO Digital nájdete pre každú fotografickú úlohu vždy ten najlepší. Od zoomov po objektívy s pevným ohniskom, cez rybie oko až po super teleobjektívy - vyspelé technológie týchto objektívov umožňujú urobiť snímky s vysokým rozlíšením v ľubovoľnej fotografickej situácii.
 
 Úplná sloboda fotografovanie.
E-M1 Mark III, pýšiace sa pevným telom z horčíkovej zliatiny, utesnením proti poveternostným vplyvom a presláveným systémom eliminácie prachu, uspokojí potreby fotografov najrôznejších žánrov.

Fotografovanie z takej blízkosti so sebou nesie veľmi obmedzenú hĺbku ostrosti. Takže som svoj E-M1 Mark III nastavil na Focus Stacking z 9 snímok. Výsledkom je oveľa väčšia hĺbka pri zachovaní neostrého pozadia. 

Výkon bez kompromisov.
Systém automatického zaostrovania E-M1 Mark III bol ešte zdokonalený vďaka vylepšenému AF AF algoritmu, ktorý zachytí správny moment v správny čas - aj v prípade pohybujúcich sa objektov.

Videa vo filmovej kvalite.
Okrem skvelých fotografií môžete s E-M1 Mark III robiť aj úžasná videa. Špeciálne navrhnutá stabilizácia obrazu je funkčný aj pri natáčaní videí a zabezpečí ich ostrosť aj pri nahrávaní z ruky