Samyang 50mm T1.5 VDSLR Nikon

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Objektív Samyang 50mm T1.5 VDSLR Nikon je štandardná manuálna objektív s vysokou svetelnosťou navrhnutý pre zrkadlovky s full frame snímačom. Vďaka vysokej priepustnosti svetla T1,5 dovoľuje obstaranie pôsobivých snímok aj za slabšieho osvetlenia.

Dostupnosť 6-10 prac. dní
Môžeme doručiť do
24.8.2022
€519    
Kód tovaru 13348
Značka Samyang
Kategória Objektívy
Záruka 2 roky
 

Objektív Samyang 50mm T1.5 VDSLR Nikon je štandardná manuálny objektív s vysokou svetelnosťou navrhnutý pre zrkadlovky s full frame snímačom. Vďaka vysokej priepustnosti svetla T1,5 dovoľuje obstaranie pôsobivých snímok aj za slabšieho osvetlenia.

Objektív je vybavený ôsmimi lamelovou kruhovou clonou, ktorá poskytuje príjemný bokeh.

Samyang 50mm T1.5 AS UMC je starostlivo navrhnutý pre vytváranie profesionálnych filmov a videí. Svetelnosť môžete zmeniť hladko a ticho pomocou odnímateľného clonového prstenca. Stupnica vzdialenosti a "T" hodnoty sú označené na oboch stranách objektívu pre jednoduchšie manipuláciu.

Konštrukcia tohto objektívu sa skladá z 9 členov v 6 skupinách zahŕňajúce 1 asférický člen (ASP) a 1 hybridný asférický člen (H-ASP) s cieľom ponúknuť najvyššie možné rozlíšenie. Hybridné asférický člen znižuje farebnú aberáciu na zabezpečenie perfektnej obrazovej kvality a vysokého kontrastu k stredu a rohu snímky aj v prípade plne otvorenej clony.

Povrchová úprava Ultra Multi Coating (UMC) je použitá k optimalizácii prieniku svetla a zníženie nežiaducich zábleskov a tieňov. Vďaka tejto optickej konštrukcii disponuje minimálna zaostrovacia vzdialenosťou 0,45 k zachytenie subjektov v blízkej vzdialenosti.

VLASTNOSTI:

Hybridný asférický člen (H-ASP)

Hybridné asférické členy znižujú farebnú aberáciu na zabezpečenie perfektnej obrazovej kvality a vysokého kontrastu k stredu a rohu snímky aj v prípade plne otvorené clony.

Asférický člen (ASP)
Asférické členy účinne optimalizujú aberáciu na zabezpečenie vynikajúceho rozlíšenie, ostrosti a kontrastu na všetkých snímkach.

Odnímateľná slnečná clona a clonový prstenec
Mäkké a ozubené prstence (clonový a ostriaci) sú optimalizované pre natáčanie videa tak, aby poskytli pohodlné a presné snímanie okolitého prostredie.

Technológia povrchovej úpravy Ultra Multi Coating (UMC)
Firma Samyang Optics využíva vlastnú technológiu povrchovej úpravy UMC k redukciu zábleskov a tieňov pre zachytenie jasných a sviežich farebných snímok.

8mi lamelová kruhová clona

8mi lamelová clona si udržiava takmer kruhový tvar aj v uzavretom stave a znázorňuje slnečný lúč rovnako žiarivo ako svetlo hviezd.

Video objektív VDSLR II

Samyang 50mm T1.5 AS UMC je jedným z objektívov tvoriaci Samyang VDSLR Kit. Tieto objektívy vytvára rovnakú farbu obrazu a majú jednotnú polohu clony a ostriaceho prstenca s cieľom zabezpečiť maximálne pohodlie pri natáčaní.

Parametre:

Ohnisková vzdialenosť: 50 mm
Svetelnosť: 1,5
Konštrukcia objektívu: 9 členov v 6 skupinách
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 45 cm
Dĺžka: 72,2 mm
Hmotnosť: 555 g
Počet lamiel clony: 8
Maximálna clona (T): 22
Typ bajonetu: Nikon F
Ohnisko: pevné