Canon EF 24mm f/1,4L II USM

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 11
 

Prvotriedny objektív Canon EF 35mm f/1,4L II USM je skutočnou klasikou v súčasnej verzii. Jeho klasickú 35 mm širokouhlú ohniskovú vzdialenosť majú fotoreportéri veľmi radi pre jeho schopnosť dokonale zachytiť objekt záberu spolu s okolím bez skreslenia perspektívy.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€1 459    
Kód tovaru 2520
Značka Canon
Kategória Objektívy
Záruka 2 roky
 

PôSOBIVý výkon. Ostrý obraz.

 
 
 
 
Maximálne svetlo 

Objektív Canon EF 35 mm sa vyznačuje veľkou maximálnou clonou f / 1,4, ktorá prepustí až o 2 kroky viac svetla ako modely so zoomom s clonou f / 2,8, vďaka čomu je dokonalým nástrojom na snímanie pri akomkoľvek svetle bez použitia statívu. 9-lamelová membrána dodáva neostrým oblastiam prirodzený, jednotný vzhľad.
 
  
 
 
Technológia lomu modrého svetla 

Používa sa pri výrobe optiky šošoviek, veľmi dobre znižuje počet vyskytujúcich sa chrómových aberácií. Okrem toho povrchová úprava SWC výrazne zvyšuje kontrast a chráni pred odleskami a závojmi.
 
 
 
 
 
Rozsiahle automatické zaostrovanie

Systém automatického zaostrovania namontovaný na objektíve EF 35 mm f / 1,4 II USM je vybavený prstencovým motorčekom USM, ktorý upravuje zaostrenie neuveriteľnou rýchlosťou, presnosťou a takmer nehlučne. Plne manuálne nastavenie vám navyše umožňuje nastaviť ho bez zmeny režimu alebo posunutia hľadáčika fotoaparátu preč od oka.
 
 
 
 
 
Odolná konštrukcia 

Konštrukcia objektívu Canon EF 35mm f / 1.4 II USM je známa vynikajúcou sériou L, ktorá sama o sebe zaručuje bezpečné používanie a mimoriadnu odolnosť. Celý je chránený proti poveternostným vplyvom, vlhkosti a prachu a fluórová vrstva na oboch koncoch chráni optiku pred nečistotami, mastnotou a inými mastnými stopami. Tiež sa veľmi ľahko čistí a udržiava.
 
 
 
typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 24-105mm
svetelnosť f4
priemer filtra 77mm
obrazový stabilizátor áno
počet lamiel clony 10
konštrukcia-prvky / skupiny 17 / 12
zaostrovanie AF/MF
min. zaost. vzdialenosť 45 cm
slnečná clona EW-83M
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 83.5 x 118 mm
hmotnosť 795g
Kompatibilita Canon