Nikon Z6 II + Nikkor Z 24-120 f/4 S

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 16
 

Choďte za svojimi nápadmi. Držte sa svojej intuície. Bez ohľadu na to, čo si váš ďalší projekt vyžaduje, všestranný plnoformátový mirrorless fotoaparát Z 6II vám poskytne zobrazovací výkon, ktorý vám umožní tvoriť rýchlejšie, ostrejšie a plynulejšie. Postavte sa príležitosti pripravení, či už sa najlepšie vyjadrujete fotografiami alebo videom.

Weekly Nikon news flash #637 - Nikon Rumors

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
11.10.2023
€2 539    
Kód tovaru 3446
Značka Nikon
Kategória Nikon
Záruka 2 roky
 

TVORTE BEZ HRANÍC

 

 

Nový dnešok. Nový zajtrajšok.

Či už ste fotograf, ktorý zaznamenáva video, filmár, ktorý sníma fotografie, alebo pracujete s kombinovanými médiami. Či spolupracujete alebo pracujete sami. Či už ide o rýchlu akciu alebo podmanivú nehybnosť. 4K video vo filmovej kvalite alebo interview na mieste diania. Nech tvoríte pomocou svetla čokoľvek, tento fotoaparát s vami udrží krok.

 

 

Pripravený na nočné snímanie
 
Neuveriteľná schopnosť fotoaparátu sústrediť svetlo vám dáva slobodu tvoriť v akomkoľvek svetle. Pri snímaní statických snímok získate čisté plnoformátové snímky v mimoriadne širokom rozsahu citlivosti ISO a čistý obraz pri snímaní videa. Automatické zaostrovanie pri slabom svetle teraz funguje až do -6 EV s objektívom f/2 (alebo svetelnejším) – vďaka tomu zaostríte aj pri svetle mesiaca v štvrti.
 

 

Oveľa rýchlejší
 

Systém hybridného automatického zaostrovania s mimoriadne širokým pokrytím umožňuje presné zaostrenie na objekt. Môžete snímať frekvenciou až 14 snímok za sekundu pri plnom rozlíšení s kontinuálnym automatickým zaostrovaním a automatickou expozíciou. Keď záleží na rýchlosti – a to záleží vždy – stihnete zachytiť aj zábery, ktoré by mohli ostatným uniknúť.

 

Dvojnásobný výkon
 

Nech svetlo využívate akýmkoľvek spôsobom, robte to rýchlejšie a plynulejšie. Vďaka dvom procesorom EXPEED máte k dispozícii dvojnásobný výkon na všetko – od automatického zaostrovania po kapacitu vyrovnávacej pamäte. Výkon fotoaparátu je hodvábne plynulý ako pri filmovaní, tak pri snímaní fotografií. 

 

Vyššia rýchlosť po dlhší čas
 

Rýchlejšia a výkonnejšia vyrovnávacia pamäť umožňuje v jednej sérii nasnímať až 200 snímok vo formáte JPEG alebo 124 12-bitových nekomprimovaných obrázkov vo formáte RAW. Vysoká obnovovacia frekvencia znamená, že vám neunikne ani sekunda, a dvojica procesorov EXPEED zaisťuje bleskurýchly zápis. 

 

Duálny slot na kartu pre plynulý pracovný tok
 
Vďaka dvom slotom na pamäťové karty máte k dispozícii dostatok priestoru, aby ste sa mohli prispôsobiť každému pracovnému postupu. Oddeľte statické zábery od filmov alebo snímky vo formáte RAW od formátu JPEG. Kopírujte súbory medzi kartami. Nakonfigurujte sloty na postupné ukladanie po zaplnení alebo na záložné ukladanie. Môžete používať karty SD UHS-II v jednom slote a karty XQD alebo najnovšie ultrarýchle karty CFexpress v druhom.
 

 

Neprerušujte prácu
 
Zaznamenávate rozhovory? Fotoaparát môžete napájať pomocou USB kábla typu C a počas snímania dokonca nabíjať batériu. Tento fotoaparát s vami udrží krok aj pri dlhom snímaní.
 

 

Fotografovanie na výšku
 
Voliteľný multifunkčný Battery pack MB-N11 má ovládacie prvky na vertikálne snímanie. A umožňuje vymeniť batérie počas prevádzky bez straty energie.

 

 

Výkonné multimediálne zariadenie

Ak ste filmárom, toto je váš Nikon. Plnoformátový snímač fotoaparátu a dátový výstup v plnom rozlíšení poskytujú širší dynamický rozsah a ostrejšie a čistejšie videozáznamy. Počas záznamu je možné nastaviť rýchlosť automatického zaostrovania a citlivosť sledovania objektov. Okrem toho môžete pri filmovaní využiť AF s detekciou očí a AF s detekciou zvierat. Flexibilné frekvencie snímania vám poskytnú širšie možnosti a výstup videa si môžete vybrať podľa potreby.

 
 
 
RAW cez HDMI
 
Maximálna kontrola pri postprodukcii. Rýchlejší prenos dát. Fotoaparát Z 6II umožňuje pripojiť kompatibilný externý rekordér ATOMOS a exportovať video vo formáte ProRes RAW®, ktorý zachováva všetky dáta z plnoformátového snímača fotoaparátu v menších súboroch.
 
 
 
 
10-bitový výstup HDMI
 
Získajte väčšiu flexibilitu pri farebných úpravách. Záznam videa s vysokou 10-bitovou farebnou hĺbkou umožňuje zaznamenať o miliardy viac farieb ako štandardný 8-bitový záznam. S fotoaparátom Z 6II môžete nahrávať 10-bitový výstup priamo do externého rekordéra cez rozhranie HDMI.
 
 
 
 
Hybrid Log Gamma (HLG)
 
Odstráňte potrebu časovo náročných farebných úprav a snímajte videozáznamy pripravené na okamžité prehrávanie na displejoch HDR. Formát snímania HLG zachováva viac detailov, väčší dynamický rozsah a kontrast – nie je potrebné žiadne ďalšie spracovanie.
 
 
 
 
Odolná konštrukcia
 
Brázdite prašné ulice. Prekonávajte horské chodníky. Snímajte na hladine vody. Vďaka mimoriadne pevnému a ľahkému rámu zo zliatiny horčíka sa fotoaparát Z 6II ľahko prenáša a je dostatočne odolný na to, aby zvládol akékoľvek prostredie. Je kompletne utesnený proti prachu, špine a vlhkosti, takže ho môžete vziať, kamkoľvek vás inšpirácia zavedie.
 
 
 
 
Diaľkové ovládanie snímania

Použite voliteľný bezdrôtový diaľkový ovládač – vysielač s prijímačom WR-R11b a bezdrôtový diaľkový ovládač s dlhý dosahom WR-1 na diaľkové snímanie alebo ovládanie externých bleskov, ako napríklad SB-5000.

 

Vysokorýchlostná synchronizácia s bleskom
 
Externé blesky môžete použiť aj pri vysokých frekvenciách snímania až 14 snímok za sekundu. Vytvorte väčšiu hĺbku a rozmer – osvetlite celý záber v ktoromkoľvek okamihu.
 

 

Aktualizujte firmvér prostredníctvom SnapBridge
 
Neustále sa vyvíjajúca aplikácia SnapBridge od spoločnosti Nikon teraz umožňuje aktualizovať firmvér fotoaparátu prostredníctvom inteligentného zariadenia. Aplikáciu tiež môžete použiť na diaľkové snímanie statických záberov a videosekvencií. Alebo na organizáciu a zdieľanie súborov JPEG alebo RAW na ľubovoľnom inteligentnom zariadení alebo počítači: priamo z aplikácie môžete pridávať značky hashtag a informácie o autorských právach.
 

 

OBJEKTÍV NIKON NIKKOR Z 24-120 MM F/4 S

 
Tento ľahký transfokačný objektív série S so širokým rozsahom ohniskových vzdialeností ponúka všestrannosť a pohodlie bez kompromisov v kvalite obrazu. Každý záber je zachytený v úžasných detailoch a konštantná clona f/4 vám dáva kreatívnu flexibilitu, či už fotografujete na krátke, štandardné alebo dlhé ohniskové vzdialenosti.
 
obiektyw nikon nikkor z 24-120mm f/4 s
 

 

Každá ohnisková vzdialenosť rozpráva príbeh

Rozľahlé krajiny, pôsobivá architektúra, živé pouličné fotografie, podmanivé portréty – a oveľa viac. Mimoriadne všestranný rozsah ohniskových vzdialeností 24 – 120 mm vám umožňuje snímať z rôznych uhlov pohľadu bez nutnosti výmeny objektívu.
 
nikon nikkor z 24-120mm f/4 s

 

 

Širšie možnosti snímania, horšie nositeľné

Pre objektív s tak širokým ohniskovým rozsahom je Nikkor Z 24-120 mm f / 4 S mimoriadne praktický. Pri komponovaní záberu môžete stáť na mieste alebo sa voľne pohybovať. S takýmto kompaktným a všestranným zoomovým objektívom máte na výber.
 
nikkor z 24-120mm f/4 s
 
 
 
Kdekoľvek pôjdeš

Vďaka svojej robustnej konštrukcii je tento vysoko kvalitný objektív Nikon Nikkor Z 24-120 mm f / 4 S dokonalým spoločníkom na každom výlete. Je utesnený, aby sa zabránilo prachu a postriekaniu, a fluórová vrstva Nikon na prednej šošovke chráni pred nečistotami a uľahčuje čistenie.
 
nikon z 24-120mm f/4 s
 

 

Výnimočná kvalita fotografií

S objektívom s týmito schopnosťami môžete voľne vyhľadávať scény, ktoré iní nezachytia. Odvážne strieľajte priamo proti silným zdrojom svetla. Zachyťte efektné scény fotografovaním proti svetlu. Nechajte svoj objekt vyniknúť jemným, krémovým rozostrením pozadia. Objektív NIKKOR Z 24-120 mm f / 4 S rozširuje vaše možnosti snímania tým, že vám umožňuje snímať snímky s úžasnou ostrosťou a podmanivým rozlíšením naprieč rámom.
 
nikkor z 24-120mm f/4 s
 
 
 
Konzistentné úvahy o clone v celom rozsahu zoomu

Konštantná maximálna clona f/4 umožňuje vynikajúcu tvorivú slobodu pri fotografovaní alebo filmovaní. Snímajte portréty a detailné zábery s väčšou hĺbkou ostrosti v celom rozsahu zoomu. Počas snímania zmeňte ohniskovú vzdialenosť bez zmeny expozície.
 
nikon z 24-120
 
 
 
Priblížte sa

Malá minimálna zaostrovacia vzdialenosť a maximálny pomer reprodukcie 0,39 vám umožňujú vyplniť rámček detailmi. Extrahujte objekty na širokom pozadí alebo experimentujte s komprimovanou perspektívou: môžete snímať už zo vzdialenosti 0,35 m v celom rozsahu priblíženia.
 
jma714da
 
 
 
Vzrušujúci kontrast

Nanokryštalické a ARNEO povlaky Nikon zachytávajú vysoko kontrastné snímky, čím účinne redukujú záblesky a odrazy spôsobené svetlom z rôznych smerov. Vytvárajte nádherné zábery aj pri snímaní scén so svetelnými zdrojmi žiariacimi priamo na rám.
 
Nikon Nikkor Z 24-120mm f/4 S
 
 
 
Ideálny na filmovanie

Nikkor Z 24-120 mm f / 4 S je skvelý objektív na filmovanie. Automatické zaostrovanie je plynulé a tiché, prakticky nedochádza k posunu zaostrenia ani dýchaniu objektívu. Keď sa pohybujete z interiéru do exteriéru alebo medzi tmavými a svetlými scénami, ovládanie stabilnej expozície umožňuje prirodzené nastavenie jasu pre krásne a prirodzene vyzerajúce zábery.
 
.Nikkor Z 24-120mm f/4 S
 
 
 
Konfigurovateľný ovládací krúžok

Parametre snímania je možné jednoducho nastaviť priamo z objektívu. Tichý ovládací krúžok možno použiť na zmenu nastavení, ako je clona, ​​ISO a kompenzácia expozície. Okrem toho môžete Fn tlačidlu objektívu priradiť bežne používané funkcie.
 
Nikon Z 24-120mm f/4 S
 
 
 
Viacmotorové AF

Viacmotorové automatické zaostrovanie používané v objektívoch série Z obsahuje dva presne synchronizované motory automatického zaostrovania pre rýchle zaostrovanie a radikálnu korekciu aberácie objektívu v celom rozsahu zoomu. Zachytíte ostré snímky s vysokým kontrastom aj zblízka.
 
Obiektyw Nikon Nikkor Z 24-120mm f/4 S JMA714DA