Nikon D610 + AF-S 24-85mm F3.5-4.5G ED VR

1 hodnotenie
 
 

Pre tých, ktorí sú pripravení svoje fotografovanie posunúť o úroveň vyššie, otvorí 24,3-megapixelový snímač CMOS formátu FX vo fotoaparáte D610 nové možnosti hĺbky a detailov fotografií.

Dostupnosť 6-10 prac. dní (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
5.8.2021
€1 424    
Kód tovaru 13447
Značka Nikon
Kategória Nikon
Záruka 2 roky
 

Perspektíva obrazového poľa vo formáte kinofilmu: výnimočná hĺbka a detail
Pre tých, ktorí sú pripravení svoje fotografovanie posunúť o úroveň vyššie, otvorí 24,3-megapixelový snímač CMOS formátu FX vo fotoaparáte D610 nové možnosti hĺbky a detailov fotografií. Snímač zachytáva každý prvok s realistickou ostrosťou a frekvenciou až šesť snímok za sekundu, a to pri použití širokouhlého objektívu aj superteleobjektívu. Nikon D610 ponúka vynikajúcu úroveň detailov a stupňovania odtieňov, ako aj špičkové snímanie pri slabom osvetlení, zaznamenáva fotografie, ktoré sú ostré a zreteľné, a video je pôsobivé aj pri vyšších nastaveniach ISO. Rozsah citlivosti ISO sa pohybuje od 100 do 6 400 a je rozšíriteľný až na 25 600 (ekvivalent) alebo len na 50 (ekvivalent), čím umožňuje maximálnu flexibilitu pri snímaní fotografií alebo natáčaní videa v každých svetelných podmienkach.

Vždy rýchly a v prípade potreby tichý
Fotoaparát Nikon D610, ktorý je vyrobený tak, aby prinášal pri každom snímaní výhody obrazového poľa vo formáte kinofilmu, ľahko zachytáva situáciu a v prípade potreby umožňuje snímať takmer úplne potichu. Nikon D610 je rýchlejší ako jeho predchodca a fotografuje frekvenciou až šesť snímok za sekundu vo formáte FX a DX, vďaka čomu je fotografovanie rýchlo sa pohybujúcich objektov doposiaľ najjednoduchšie. V situáciách, kedy je ticho rozhodujúce, nový režim tichého sériového snímania fotoaparátov Nikon tlmí zvuk mechanizmu návratu zrkadla vo fotoaparáte, takže je ľahšie nasnímať ťažko zachytiteľné objekty, napríklad v divočine, a to rýchlosťou až tri snímky za sekundu.

Profesionálne obrazové technológie Nikon
Nikon D610 zahŕňa širokú škálu technológií od profesionálnych digitálnych jednookých zrkadloviek až po ľahkú konštrukciu fotoaparátov Nikon a je plne vybavený na zachytávanie života v perfektnej kvalite s obrazovým poľom vo formáte kinofilmu. Používa rovnaký obrazový snímač EXPEED 3 a citlivosť automatického zaostrovania ako vlajková loď D4 spoločnosti Nikon, pokiaľ ide o rýchlosť a presnosť, nemá konkurenciu.

Vysoko citlivý systém automatického zaostrovania:
39-bodový systém automatického zaostrovania Nikon Multi-CAM 4800 fotoaparátu Nikon D610 sa citlivosťou automatického zaostrovania, ktorá umožňuje vynikajúce zameranie objektu pri akomkoľvek osvetlení, vyrovná špičkovému modelu D4 od spoločnosti Nikon. Fotoaparát je kompatibilný s objektívmi až do kombinovanej otvorenej clony f/8 a disponuje citlivosťou až do –2 EV (ISO 100, 20 °C). Systém automatického zaostrovania vďaka tomu umožňuje snímať ostré zábery aj vo svite mesiaca. Pokrytie možno individuálne voliť alebo konfigurovať na 9-bodové, 21-bodové a 39-bodové nastavenie a režimy automatického zaostrovania, ako napríklad funkcie dynamickej voľby zaostrovacích polí a trojrozmerného sledovania, udržiavajú zaostrenie aj na tie najmenšie objekty, bez ohľadu na ich nepredvídateľné pohyby. K dispozícii je teraz aj zjednodušená voľba režimov automatického zaostrovania, napr. AF-A, AF-S a AF-C, bez oddialenia oka od hľadáčika.

Pokročilá detekcia motívu s 2 016-pixelovým snímačom RGB:
pokročilý systém detekcie motívu fotoaparátu Nikon D610 je vybavený presláveným 2 016-pixelovým meracím snímačom RGB, ktorý dôkladne analyzuje každú scénu s vynikajúcou presnosťou. Systém rozpoznáva ľudské tváre v optickom hľadáčiku neuveriteľne presne a podobne rozpoznáva aj farby a jas snímanej scény. Takáto presnosť podrobnej analýzy záberu podporuje aj presnejšie automatické zaostrovanie, automatické meranie expozície a zábleskovej expozície i-TTL, čím poskytuje podmienky pre rôzne kompozičné a svetelné situácie.

Systém spracovania obrazu EXPEED 3:
fotoaparát Nikon D610, vybavený rovnakým systémom na spracovanie obrazu ako špičkový model D4, ľahko spracúva úlohy s veľkým množstvom dát bez obmedzenia rýchlosti a kvality. 16-bitové spracovanie obrazu ponúka sýtejšie farby a odtiene než kedykoľvek predtým, poskytuje jemné prechody bohaté na detaily a odtiene v celom rozsahu, až po čisto bielu, a to aj pri snímaní vo formáte JPEG.

 

Objektív Nikon AF-S Nikkor 24-85mm f/3.5-4.5G ED VR:

Základný objektív formátu FX s priblížením a ohniskovou vzdialenosťou 24 – 85 mm (36 – 127,5 mm, ak sa používa s jednookou zrkadlovkou Nikon formátu DX).
Systém stabilizácie obrazu (VRII) umožňuje stabilnejšie snímanie z ruky a dovoľuje pracovať s časmi uzávierky, ktoré sú až o 4,0* kroka dlhšie.
Viacnásobné antireflexné vrstvy Nikon Super Integrated Coating výrazne znižujú výskyt odrazov a zábleskov a zaručujú vynikajúcu reprodukciu farieb.
Objektív je špeciálne navrhnutý na používanie s digitálnymi jednookými zrkadlovkami Nikon formátu FX.
Optické prvky zo skiel ED (sklá s extrémne nízkym rozptylom svetla) a tri asférické optické prvky zaručujú vysoké rozlíšenie a kontrast a zároveň minimalizujú optické chyby a skreslenie obrazu.
Ultrazvukový zaostrovací motor (SWM) zaručuje tiché a presné automatické zaostrovanie.
Dva režimy zaostrovania: M/A (automatické zaostrovanie s možnosťou ručného doostrenia, priorita ručného zaostrovania) a M (manuálne zaostrovanie).
Ľahké a kompaktné telo.
Bajonet objektívu s gumovým tesnením proti vplyvom počasia.

 

Obsah balenia:


Digitálna zrkadlovka Nikon D610:
Fotoaparát: Nikon D610 – Telo
Akumulátor: Nikon EN-EL15
Nabíjačka: Nikon MH-25
Popruh: Nikon AN-DC10
Gumová očnica: Nikon DK-21
Krytka bajonetu: Nikon BF-1B
Krytka sánok blesku: Nikon BS-1
Krytka okuláru: Nikon DK-5
Kryt LCD monitora: Nikon BM-14
USB kábel: Nikon UC-E15
Software: Nikon ViewNX2

Nikon AF-S Nikkor 24-85mm f/3.5-4.5G ED VR:
Objektív: Nikon AF-S Nikkor 24-85mm f/3.5-4.5G ED VR
Predná krytka objektívu: Nikon LC-72
Zadná krytka objektívu: Nikon LF-4
Slnečná clona objektívu: Nikon HB-63
Mäkké puzdro objektívu: Nikon CL-1118