Nikon D3400 telo

3 hodnotenia
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Výkonný fotoaparát disponuje nízkou hmotnosťou a malými rozmermi. Snímačom s rozlíšením 24,2 Mpix a rýchlosťou snímania až 5 sn./s.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
€359    
Kód tovaru 15287
Značka Nikon
Kategória Nikon
Záruka 2 roky
 

Nastal ten správny čas. Brilantné snímky a okamžité zdieľanie s fotoaparátom D3400.

Fotoaparát D3400 umožňuje pôsobivo ľahko snímať a zdieľať snímky s kvalitou digitálnej jednookej zrkadlovky. Aplikácia SnapBridge od spoločnosti Nikon zabezpečuje nepretržité pripojenie fotoaparátu k inteligentnému zariadeniu prostredníctvom pripojenia Bluetooth, aby ste počas snímania mohli synchronizovať fotografie. Zoberte telefón a fotografie budú v ňom, pripravené na zdieľanie: bez problémov a bez čakania.

A nie sú to hocijaké fotografie. Veľký 24,2-megapixelový snímač formátu DX poskytuje vynikajúce výsledky pri slabom osvetlení a v kombinácii s objektívom NIKKOR umožňuje dosiahnuť umelecké rozostrenie pozadia. K dispozícii je režim sprievodcu, ktorý vám pomôže rozvíjať vaše fotografické zručnosti, zatiaľ čo vysokokapacitná batéria zaručí, že fotoaparát D3400 bude vždy pripravený oživiť vaše príspevky na sociálnej sieti.

Ohromte svojich priateľov: kvalita snímok digitálnej jednookej zrkadlovky
Fotoaparát D3400 uľahčuje vytváranie vysokokvalitných snímok, ktoré vždy ohromia. Posuňte sa za hranice momentiek a tešte sa zo slobody získavania ohromujúcich snímok pri slabom osvetlení a vytvárania portrétov s hladkým rozostrením pozadia. Bez ohľadu na to, či snímate fotografie alebo videosekvencie, veľký 24,2-megapixelový snímač formátu DX v kombinácii s výkonným obrazovým procesorom EXPEED 4 od spoločnosti Nikon a objektívom NIKKOR zaručujú výsledky s bohatými detailmi. Široký rozsah citlivosti ISO 100 až 25 600 znamená, že môžete zachytiť čisté výsledky, dokonca aj na vystúpení takmer v úplnej tme alebo na romantickej večernej prechádzke. Skombinujte to s nepretržitým pripojením fotoaparátu a môžete zaznamenávať snímky, ktoré budete s hrdosťou zdieľať. Okamžite.

Okamžité zdieľanie pomocou aplikácie SnapBridge: nepretržité pripojenie k inteligentnému zariadeniu
V priebehu niekoľkých sekúnd rozžiarte svoje kanály na sociálnych sieťach pomocou snímok s kvalitou digitálnej jednookej zrkadlovky! Prevratná aplikácia SnapBridge od spoločnosti Nikon udržiava pomocou pripojenia Bluetooth low energy (BLE) trvalé nízkoenergetické pripojenie medzi fotoaparátom D3400 a smartfónom alebo tabletom. Pripojenie fotoaparátu k inteligentnému zariadeniu je jednoduché. Pripojenie je potom vždy zapnuté. Fotoaparát môže počas snímania synchronizovať fotografie s inteligentným zariadením bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, a bez potreby zakaždým sa znova pripojiť. Nemusíte sa obávať o vybíjanie batérie fotoaparátu a inteligentné zariadenie môžete používať bez prerušenia. Aplikácia SnapBridge prenáša snímky na pozadí. Stačí vybrať inteligentné zariadenie a fotografie sa doň prenesú. Veľkosť fotografií synchronizovaných počas snímania sa automaticky zmení tak, aby sa dali ľahko prezerať a rýchlo prenášať do sociálnych médií. Fotoaparát môže snímky synchronizovať s inteligentným zariadením dokonca aj vtedy, keď je v pohotovostnom režime. Obrazový výkon fotoaparátu D3400 umožňuje vytvárať obsah, ktorého sa ľudia, ktorí vás v sociálnych sieťach sledujú, nebudú vedieť nabažiť. Aplikácia SnapBridge umožňuje zdieľanie priamo na mieste, v danej chvíli.

Zhotovujte kvalitnejšie snímky, kdekoľvek sa nachádzate: malá digitálna jednooká zrkadlovka, ktorá neprestáva snímať
Ľahký fotoaparát D3400, ktorý je dosť malý na to, aby ste ho mohli jednoducho zobrať a vyraziť, je brilantný fotoaparát vhodný na vytváranie nezabudnuteľných fotografií a videosekvencií s vysokým rozlíšením. Vďaka nízkoenergetickému prevedeniu fotoaparátu a vysokokapacitnej batérii môžete snímať dlhšie a na jedno nabitie nasnímať až 1 200 záberov. Veľký 7,5-centimetrový (3-palcový) monitor LCD s vysokým rozlíšením umožňuje komponovať alebo prezerať snímky a pridávať dokonale ostré špeciálne efekty. A kdekoľvek sa nachádzate, režim sprievodcu priamo vo fotoaparáte ponúka pomoc krok za krokom, ak ju potrebujete. Ak je pre vás fotografovanie pomocou digitálnej jednookej zrkadlovky nové alebo sa chcete naučiť viac, režim sprievodcu je dokonalým pomocníkom: tento režim vám podobne ako odborník presne ukáže, ako máte upraviť nastavenia fotoaparátu tak, aby ste získali skvelé fotografie a videosekvencie.

Výhody digitálnej jednookej zrkadlovky Nikon: presnosť a krása
Len pri používaní digitálnej jednookej zrkadlovky Nikon získate rýchlosť, presnosť a manipuláciu umožňujúce snímanie, ktoré je také brilantné a jednoduché. Či už ste blízko alebo snímate z diaľky, systém dokonale ostrého automatického zaostrovania tohto fotoaparátu rýchlo zaostrí na objekt a udrží ho zaostrený. Keď sa začne akcia, fotoaparát D3400 dokáže snímať vysokou frekvenciou 5 snímok za sekundu, takže každú sekundu zachytí päť nádherných snímok. Legendárne objektívy NIKKOR neustále poskytujú snímky prekypujúce farbami a ostrosťou. Svetoznáma ergonómia od spoločnosti Nikon navyše zaisťuje jednoduchý prístup k hlavným ovládacím prvkom. Vďaka optickému hľadáčiku fotoaparátu je komponovanie fotografií oveľa príjemnejšie ako pri snímaní pomocou smartfónu alebo kompaktného fotoaparátu. Toto je ten pravý pocit pri fotografovaní: priložte hľadáčik k oku a získate jasný pohľad cez objektív. Hľadáčik blokuje slnečné svetlo a rozptýlenia, aby ste sa mohli sústrediť na svoj objekt. Snímanie pomocou hľadáčika tiež zaručuje stabilné držanie fotoaparátu, vďaka čomu dosiahnete stabilnejšie zábery, najmä pri snímaní vzdialených objektov pomocou dlhšieho objektívu.

Kinematografický zážitok: Videosekvencie s rozlíšením Full HD
V prípade fotoaparátu D3400 je fotografovanie len polovicou zábavy. Keď sa naskytne príležitosť pre video, funkcia D-Movie tohto fotoaparátu umožňuje zaznamenávať plynulé, detailné videosekvencie s rozlíšením Full HD a frekvenciou snímania až 50p/60p. Počas rýchlej akcie udržuje kontinuálne automatické zaostrovanie videosekvencie dokonale zaostrené. Vďaka širokému rozsahu citlivosti ISO tohto fotoaparátu môžete navyše jednoducho natáčať scény z ulice alebo zábavu na večierkoch v interiéri. Ak chcete pridať trochu drámy, rad objektívov NIKKOR formátu DX od spoločnosti Nikon uľahčuje vytváranie kinematografických videosekvencií, ktoré vám bude závidieť každý, komu ich ukážete. Snímajte pomocou svetelného objektívu NIKKOR formátu DX s pevnou ohniskovou vzdialenosťou, ako je napríklad objektív AF-S DX NIKKOR 35 mm f/1,8G, a vychutnajte si možnosť dať objekt do centra pozornosti na krásne rozostrenom pozadí. Pomocou objektívu v súprave AF-P DX NIKKOR 18 – 55 mm môžete zaznamenávať videosekvencie s prakticky nulovým hlukom pohonu.

Buďte kreatívni: špeciálne efekty a nastavenia Picture Control priamo vo fotoaparáte
Fotoaparát D3400 je dobre vybavený na to, aby vám pomohol prejaviť kreativitu. Desať rozličných efektov priamo vo fotoaparáte uľahčuje zachytávanie snímok s umeleckým nádychom. Pred snímaním stačí vybrať efekt, ktorý chcete použiť. Integrovaná ponuka retušovania poskytuje slobodu pri rýchlom následnom pridávaní atmosférických efektov. Ak potrebujete pokročilejšie možnosti, pomocou nastavení Picture Control vo fotoaparáte môžete jemne doladiť nastavenia, ako sú napríklad kontrast a sýtosť, aby snímky vyzerali presne podľa vašich predstáv. Snímky tiež môžete priamo na mieste orezať jednoduchým stlačením tlačidla „i“ pri zväčšení výrezu snímky. Pripojenie fotoaparátu pomocou aplikácie SnapBridge umožňuje pokračovať v kreatívnom procese vďaka výhodám smartfónu alebo tabletu. Vďaka plynulej synchronizácii fotografií je prezeranie výtvorov na inteligentnom zariadení alebo ďalšie úpravy snímok v obľúbenej aplikácii jednoduchšie než kedykoľvek predtým.

Vaša digitálna jednooká zrkadlovka Nikon: začiatok vašich fotografických dobrodružstiev
Keď vlastníte digitálnu jednookú zrkadlovku Nikon, nevlastníte len fotoaparát. Máte možnosť objavovať celý nový svet fotografovania. Od legendárnych objektívov NIKKOR až po jednoducho ovládateľné zábleskové jednotky Nikon, vaša digitálna jednooká zrkadlovka je súčasťou neobmedzene rozšíriteľného systému, ktorý môže rásť spolu s vami. Kvalita objektívov NIKKOR je kľúčovou výhodou digitálnej jednookej zrkadlovky Nikon v porovnaní s akýmkoľvek iným typom fotoaparátu a fotoaparát D3400 je kompatibilný so širokou škálou objektívov NIKKOR formátu DX, ktoré pokrývajú prakticky všetky možné podmienky snímania. Používajte svetelný objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou na dosiahnutie nádherného rozostrenia pozadia, teleobjektív pre vzdialené objekty alebo širokouhlý objektív na dosiahnutie dramatickej kompozície. Keď budete pripravení na objavovanie tvorivého potenciálu svetla, uľahčia vám to uznávané zábleskové jednotky od spoločnosti Nikon. Tieto prenosné zábleskové jednotky umožňujú jednoducho rozptýliť alebo zmäkčiť svetlo, zvýšiť pôsobivosť snímok zhotovovaných za denného svetla, zlepšiť zábery za súmraku a odhaliť detaily objektu pri protisvetle.

Max. rozlíšenie snímky 6000x4000
Efektívne rozlíšenie 24,2 Mpx
Veľkosť snímača APS-C
Konkrétna veľkosť snímača (v mm) 23,5 x 15,6
Typ snímača CMOS
Obrazový procesor EXPEED 4
Citlivosť ISO 100-25600
Stabilizácia obrazu v závislosti od použitého objektívu
Typ RAW súboru NEF
Súčasné snímanie RAW + JPEG ÁNO
Počet ostriacich bodov 11 bodov ostrenia
Prepočet ohniskovej vzdialenosti (Crop Factor) ÁNO, 1,5x
Výklopný/otočný displej NIE
Veľkosť displeja 3 "
Rozlíšenie displeja 921000 obr. bodov
Dotykový displej NIE
Typ obrazovky TFT LCD
Live view (živý náhľad) ÁNO
Hľadáčik Optický
Pokrytie hľadáčika 95 %
Zväčšenie hľadáčika 0,85
Manuálna expozícia ÁNO
Priorita clony ÁNO
Priorita času ÁNO
Scénické režimy ÁNO
Vstavaný blesk ÁNO
Externý blesk ÁNO, sánky
Sériové snímanie 5 sn./s.
Rozlíšenie videoklipov 1920 x 1080 (60, 50, 30, 25, 24 fps), 1280 x 720 (60, 50 fps), 640 x 424 (30, 25 fps)
Pamäťové karty SD/SDHC/SDXC (kompatibilný s rýchlostnou triedou UHS 1)
Odolná konštrukcia NIE
Napájanie Li-lon akumulátor
Typ akumulátoru Nikon EN-EL 14a
Hmotnosť 445 g
Rozmery 124 × 98 × 75,5 mm mm