Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN Art, Leica L

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 14
 

Vysoko výkonný a svetelný objektív SIGMA 24-70mm f/2.8 , vhodný na fotografovanie krajiny, reportáží, svadieb a všetkých ostatných fotografických žánrov. Ako súčasť série Art v rámci série Global Vision spoločnosti Sigma je tento objektív navrhnutý tak, aby dosiahol skutočne pozoruhodný optický výkon a je ideálny pre tvorivé a umelecké použitie.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
30.3.2023
€1 199    
Kód tovaru 3280
Značka Sigma
Kategória pre Leica L
Záruka 4 roky
 

VLAJKOVÁ LOĎ NOVEJ GENERÁCIE OBJEKTÍVOV ART ZOOM V RADE SIGMA A NAJLEPŠÍ ŠTANDARDNÝ OBJEKTÍV SO ZOOMOM S VEĽKOU CLONOU

 

 
 
Najlepšie výsledky dosiahnete použitím objektívu so zoomom s veľkou clonou. Výsledkom tohto tvrdenia bolo extrémne vysoké rozlíšenie dosiahnuté v 14-24mm F2.8 DG DN | Art, prvý zoom z radu Art venovaný bezzrkadlovým fotoaparátom. Rovnaké tvrdenie je základom dizajnu 24-70 mm F2,8 DG DN | Art, druhý zoom radu Art v ponuke SIGMA pre bezzrkadlovky. Objektív sa vyznačuje vysokým rozlíšením od stredu po okraj rámu v celom rozsahu ohniskov a zároveň sa konštruktérom podarilo výrazne znížiť veľkosť a hmotnosť tohto skla. Navyše kompatibilita s najnovšími bezzrkadlovkami a funkciami a podpora v rôznych situáciách snímania robí z tohto objektívu dokonalý pracovný nástroj pre profesionálov a pokročilých fotografov.
 
Obiektyw Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN ART (L-mount) + 3 lata gwarancji
 
 
 
SIGMA 24-70mm F2,8 A DG DN ponúka kompatibilitu s rôznymi typmi najnovších plnoformátových bezzrkadlových fotoaparátov s bajonetom L a Sony E, čím prináša novú úroveň výkonu v akomkoľvek fotografickom prostredí. O ostrosť fotky ani rýchlosť AF sa nemusíte starať, môžete sa sústrediť na náraz a prácu na zostave, o zvyšok sa postará moderná technika. Objektív je navyše možné nakonfigurovať podľa vašich potrieb a tlačidlu AF-L možno priradiť rôzne funkcie z tela fotoaparátu *, ktoré zlepšujú funkčnosť pri snímaní.
 

Obiektyw Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN ART (L-mount) + 3 lata gwarancji

 
 
Použitie krokového motora a najnovšieho algoritmu úspešne zaisťuje rovnováhu medzi rýchlosťou AF a jeho stlmením. To umožňuje zaostrovanie bez stresu. Tento objektív je navyše kompatibilný s funkciou detekcie tváre, očí a zreníc, ktorá sa najčastejšie používa v bezzrkadlových fotoaparátoch a dokáže presne zaostriť pri portrétnej a reportážnej fotografii.
 
Obiektyw Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN ART (L-mount) + 3 lata gwarancji
 
 
 
Objektív využíva výhody skla s nízkym rozptylom, vrátane šiestich vrstiev skla „F“ s nízkym rozptylom (FLD) a dvoch tabúľ špeciálneho skla s nízkym rozptylom (SLD), a plne využíva výhody optiky optimalizovanej pre bezzrkadlové fotoaparáty. Použitie troch asférických šošoviek potláča aberácie, ako je axiálna chromatická aberácia a kóma, ktoré sa pri manipulácii s fotografiami ťažko korigujú. Zároveň sa okrem použitia Super Multi-Layer Coatings použili aj Nano Porous Coatings. Predná šošovka je navrhnutá tak, aby bola menej vystavená artefaktom (napr. oslneniu) spôsobeným silným svetlom, ktoré na ňu priamo svieti. Dizajn venovaný bezzrkadlovkám prispel k zníženiu veľkosti a hmotnosti objektívu.
Obiektyw Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN ART (L-mount) + 3 lata gwarancji
 
 
Vyznačuje vysokým rozlíšením od stredu po okraj rámu v celom rozsahu ohniskových vzdialeností a zároveň sa konštruktérom podarilo výrazne zmenšiť veľkosť a hmotnosť tohto skla. Navyše kompatibilita s najnovšími bezzrkadlovkami a funkciami a podpora v rôznych situáciách snímania robí z tohto objektívu dokonalý pracovný nástroj pre profesionálov a pokročilých fotografov.
 

 

Odlesky a závoje boli merané na začiatku procesu návrhu objektívu, aby sa vytvoril optický dizajn, ktorý je odolný voči silným zdrojom svetla vrátane protisvetla. SIGMA Super Multi-Layer Coatings redukuje a pomáha fotografom vytvárať ostré, vysoko kontrastné snímky aj v protisvetle.
 

 

typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 24-70 mm
svetelnosť f2,8
priemer filtra 82 mm
počet lamiel clony 11
konštrukcia-prvky / skupiny 19 / 15
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 18-38 cm
slnečná clona áno
rozmery 87,8 mm × 124,9 mm
hmotnosť 830g