Fujifilm X-T4 + XF 18-55 mm f/2,8-4 OIS strieborný

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 12
 

FUJIFILM X-T4 je hybridný fotoaparát, ktorý využíva špičkovú technológiu, aby vynikal pri vytváraní statických záberov aj pohyblivých snímok. Osloboďte sa od kompromisov a staňte sa tvorcom obrazu, akým ste vždy chceli byť. So snímačom X-Trans CMOS 4 štvrtej generácie, procesorom X-Processor 4, novovyvinutým kompaktným systémom stabilizácie obrazu v tele (IBIS), novým režimom simulácie filmu ETERNA Bleach Bypass Film Simulation a oveľa viac, je čas rozšíriť váš kreatívne limity s týmto neuveriteľným zobrazovacím nástrojom.

Fujifilm X-T4 Wins EISA Camera of The Year and X100V Compact Camera of The  Year - Fuji Addict

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
6.4.2023
€2 079    
Kód tovaru 2763
Značka Fujifilm
Kategória Fujifilm
Záruka 2 roky
 

PRESKÚMAJTE MOŽNOSTI

 

Farby

Spoločnosť Fujifilm už viac ako 85 rokov využíva svoje odborné znalosti v oblasti vedy o farbách na výrobu niektorých z najlepších fotografických filmov v tomto odvetví. X-T4 využíva nostalgickú krásu tohto média a robí ho digitálne dostupným stlačením tlačidla. Nikdy to nebolo tak zjavné ako pri našom najnovšom režime simulácie filmu: ETERNA Bleach Bypass, ktorý vytvára vysoko kontrastný vzhľad s nízkou sýtosťou, aby dokonale napodobnil populárnu techniku spracovania filmu s obtokom bielenia.

 

Výkon

Profesionálni tvorcovia obrázkov musia byť pripravení okamžite zakomponovať momenty a na to potrebujú fotoaparát, ktorý dokáže držať krok. X-T4 poskytuje nielen najrýchlejšie automatické zaostrovanie medzi bezzrkadlovkami APS-C za 0,02 sekundy*, ale je tiež vybavený mechanickou uzávierkou s rýchlosťou až 15 snímok za sekundu, takže ste pripravení vytvárať snímky aj v týchto prchavých okamihoch. 

 

Trvanlivosť

X-T4 je fotoaparát, ktorý bol vytvorený tak, aby zaistil, že nič nestojí medzi vami a vašou kreativitou, a to ani v tých najnáročnejších podmienkach. Na dosiahnutie tohto cieľa obsahuje päťosový 6,5-stop* IBIS a ergonomickú rukoväť pre stabilitu v ruke, rozsiahlu odolnosť voči poveternostným vplyvom na ochranu proti prachu, vlhkosti a teplotám 14 °F (-10 °C) a veľkú kapacitu batérie, všetko navrhnuté tak, aby vám umožnilo tvoriť dlhšie.

 

Video

Evolúcia X-T4 sa neobmedzuje len na fotografie. Okrem vysokorýchlostného nahrávania Full HD/240p, ktoré vám poskytuje maximálne 10x spomalený efekt, je X-T4 vybavený digitálnou stabilizáciou obrazu (DIS) a režimom zosilnenia IS (stabilizácia obrazu). Kombináciou týchto dvoch režimov stabilizácie obrazu s výkonným systémom IBIS vám X-T4 umožní zažiť novú úroveň stabilizovaného snímania videa bez potreby gimbalu alebo iného príslušenstva tretích strán.

 

objektív FUJIFILM XF 18-55MM F/2,8-4R LM OIS

ZMEŇTE SVOJ OBJEKTÍV, ZMEŇTE SVOJ PRÍBEH


S týmto jediným všestranným zoomom s maximálnou clonou F2,8 a širokým rozsahom ohniskových vzdialeností od 27 mm širokouhlého po 84 mm teleobjektív môže fotograf reagovať na rôzne scény. Skvele prenosný vďaka kompaktným rozmerom, rýchlemu automatickému zaostrovaniu poháňanému lineárnym motorom a vstavanej funkcii štyroch zastávok stabilizácie obrazu zaručujú pohodlné a isté snímanie aj v náročných situáciách.

 
 
Výnimočné obrázky si zaslúžia výnimočnú prezentáciu
 
Clona f/2,8-4 znamená, že objektív zostane rýchly pri väčšine ohniskových vzdialeností a vo väčšine situácií snímania a jeho 3 asférické prvky objektívu a 1 prvok s abnormálnym rozptylom zabraňujú aberácii, aby vám poskytli ostré detaily a presné farby v celom zábere. Rýchly systém automatického zaostrovania poháňaný lineárnym motorom vás hladko a rýchlo zaostrí a umožní vám fotografovať s istotou.
 
 
 
 
Kvalita obrazu: Ostrosť
 
Systém optickej stabilizácie obrazu pomáha udržiavať vaše obrázky ostré kompenzovaním akéhokoľvek chvenia fotoaparátu, najmä pri slabom osvetlení a jeho rozsah zaostrenia začína na 11,8" (30 cm) pri širokouhlom zábere a na 17,7" (45 cm) pri dĺžke teleobjektívu. . S rastúcou popularitou fotoaparátov série X a rozširovaním radu objektívov je skvelé, že spoločnosť Fujifilm predstavila tento kompaktný, všestranný objektív so zoomom.
 
 
 

Objektív XF 18-55 mm f/2.8-4 R LM OIS Zoom od spoločnosti Fujifilm je prvým objektívom so zoomom pre bajonet X na ich digitálnych fotoaparátoch s vymeniteľnými objektívmi série X a určite nájde svoje miesto v taškách mnohých strelcov. ktorí sú už pripojení k tomuto kamerovému systému veľkosti APS-C. XF 18-55 mm, všestranný kompaktný objektív, ktorý dokáže ľahko cestovať a reagovať na celý rad situácií pri snímaní, má ekvivalent ohniskovej vzdialenosti 27-84 mm vo formáte 35 mm. Pokrýva štandardný rozsah zoomu od základného širokouhlého až po stredný teleobjektív a je ideálny pre potreby každodenného fotografovania od skupinových záberov po portréty, panorámy miest až po prirodzené výhľady. Je to skvelý objektív aj na pouličnú fotografiu.

Clona f/2,8-4 znamená, že objektív zostane rýchly pri väčšine ohniskových vzdialeností a vo väčšine situácií snímania a jeho 3 asférické prvky objektívu a 1 prvok s abnormálnym rozptylom zabraňujú aberácii, aby vám poskytli ostré detaily a presné farby v celom zábere. Rýchly systém automatického zaostrovania poháňaný lineárnym motorom vás hladko a rýchlo zaostrí a umožní vám fotografovať s istotou. Systém optickej stabilizácie obrazu pomáha udržiavať vaše obrázky ostré kompenzovaním akéhokoľvek chvenia fotoaparátu, najmä pri slabom osvetlení a jeho rozsah zaostrenia začína na 11,8" (30 cm) pri širokouhlom zábere a na 17,7" (45 cm) pri dĺžke teleobjektívu. . S rastúcou popularitou fotoaparátov série X a rozširovaním radu objektívov je skvelé, že spoločnosť Fujifilm predstavila tento kompaktný, všestranný objektív so zoomom.