Fujifilm X-T10 + XF18-55 mm silver

3 hodnotenia
 
 

Fujifilm X-T10 + XF 18-55 mm je kompaktný fotoaparát s výmennými objektívmi. Fotoaparát malých rozmerov sa ľahko obsluhuje, je vyrobený z ľahkej horčíkovej zliatiny.

Dostupnosť 6-10 prac. dní (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
11.8.2021
€930    
Kód tovaru 13570
Značka Fujifilm
Kategória Fujifilm
Záruka 2 roky
 

Ľahké a kompaktné telo fotoaparátu bolo koncipované tak, aby zachovalo všetky charakteristické prvky rady X. Horná a dolná doska bola vyrobená z ľahkej, ale veľmi odolné horčíkovej zliatiny. Na hornej doske sú umiestnené tri precízne vykonaná hliníková ovládacie kolieska, ktorá modelu FUJIFILM X-T10 zaručujú prvotriedny vzhľad a užívateľmi umožňujú intuitívne zmeny nastavenia clony, expozičného času a funkcií fotoaparátu, bez toho aby odvádzali jeho pozornosť od fotografovaných objektov. & nbsp;

Nový systém autofokusu v modeli FUJIFILM X-T10 ponúka klasický, 49-bodový režim jednotlivého ostrenie, ktorý sa vyznačuje veľkou rýchlosťou a presnosťou, ďalej dva nové režimy: zónový a široký sa sledovaním, v ktorých sú pohyblivé objekty sledované vo väčšom, 77-bodovom poli, čo značne uľahčuje snímanie takých objektov. 80-ročnej skúsenosti s vývojom fotografických filmov ukazujú, akou vášňou je pre firmu Fujifilm farba. Výsledky toho môžeme zreteľne vidieť v rozšírených nastaveniach simulácie filmu vo fotoaparáte FUJIFILM X-T10.

Môžete zhotovovať prekrásne zábery , bez premárnite čas dodatočnú editáciou. Svoj obľúbený štýl si zvolíte rovnako ľahko, ako keď si vyberáte zvitok filmu. Dostupné režimy boli rozšírené o voľbu CLASSIC CHROME, ktorá je odpoveďou na pripomienky užívateľov fotoaparátov Fujifilm X z celého sveta.

Veľký a rýchly hľadáčik fotoaparátu FUJIFILM X-T10 ponúka zväčšenie 0,62x a oneskorenie len 0,005 s.

Zreteľný náhľad v reálnom čase v HD kvalite bol dosiahnutý použitím nového elektronického hľadáčika s organickým EL panelom s rozlíšením 2,36 milióna bodov. Čitateľnosť bola zlepšená vďaka automatickej regulácii jasu hľadáčika, ktorá sa prispôsobuje intenzite svetla v okolí.

Tu je rad výmenných objektívov FUJINON určených pre fotoaparáty z radu X. Objektívy XF a XC boli vyvinuté s využitím rôznych technologických riešení značky FUJINON, ktoré sú vďaka svojej vysokej kvalite vhodné pre profesionálne použitie. Tieto riešenia možno nájsť napríklad v objektívoch veľkoformátových fotoaparátov a televíznych kamier. Aktuálna ponuka sa skladá z 18 objektívov, vrátane ultra širokouhlých modelov, teleobjektívov a piatich objektívov s pevnou ohniskovou vzdialenosťou a rýchlou clonou. Veľký výber výmenných objektívov umožňuje maximálne využitie možností fotoaparátu FUJIFILM X-T10.