Fujifilm X-S10

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 18
 

Kompaktný bezzrkadlový fotoaparát, ktorý je nabitý špičkovými technológiami, ktoré vám ako fotografovi prinesie to najlepšie.
Prenosnosť a výkon tohto fotoaparátu vám umožní spojiť sa s vašimi objektmi ako nikdy predtým a pomáha naplno rozvinúť vašu kreativitu.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
14.2.2023
€989    
Kód tovaru 3596
Značka Fujifilm
Kategória Fujifilm
Záruka 2 roky
 

SVET, KTORÝ SI DOKÁŽETE PREDSTAVIŤ LEN VY

 

 

 
 
 
Fotoaparát, ktorý vyjadruje vašu náladu

Skvelé fotografie vyvolávajú hlboké emócie. Upriamte zrak na predmet, predstavte si príbeh, ktorý chcete povedať, a použite tento nástroj na vytváranie so zmyslom.
 
 

 

Dokonalá farba na definovanie vášho fotografického štýlu

Dedičstvo vo vede o farbách je základom každého obrázka, ktorý sa rozhodnete vytvoriť. Filmové simulácie spoločnosti Fujifilm, vyvinuté na základe poznatkov a technológií nahromadených za 85 rokov, vytvárajú vynikajúcu hĺbku, sýtosť a tonalitu, ktoré si vyžadujú malé až žiadne vylepšenie.

 Perfect Color To Define Your Photographic Style.

 

CLASSIC Neg.

Na základe SUPERIA, farebného negatívneho filmu milovaného generáciami,
tento režim simulácie filmu poskytuje gradáciu tónov s vysokým kontrastom a pridáva hĺbku a definovanie farieb úpravou ich odtieňov vo svetlách a tieňoch pri znížení sýtosti.

 

Velvia/VIVID

Tento režim simulácie filmu, založený na FUJICHROME Velvia, ultraživom inverznom filme navrhnutom na profesionálne použitie, poskytuje bohatšie a vysoko kontrastné farby ako štandardný „PROVIA/STANDARD“, ktorý bežne používajú fotografi krajiny.

 

Ľahké telo, ktoré zvyšuje kreativitu.

Odľahčí vašu myseľ aj telo, umožní vám voľnejšie objavovať okolie a doslova vám umožní posunúť fotografovanie ďalej. Váži iba 465 g, ale neohrozuje kvalitu zostavenia ani špičkové funkcie. Menšia záťaž vám jednoducho ponecháva viac energie na vytvorenie ďalšej fotografie alebo viac miesta na prenášanie ďalšieho objektívu, čo vám dáva šancu vziať svoje fotografie na nové miesta.

 

Spoľahlivé automatické zaostrovanie pre dôležité okamihy

Vďaka bleskovo rýchlemu, presnému a húževnatému automatickému zaostrovaniu pri slabom osvetlení môžete fotografovať aj tie najprchavejšie objekty, takže vašej kreativite nič nebráni. Pokročilé automatické zaostrovanie s detekciou tváre a očí, ktoré dokáže zaostriť len za 0,02 sekundy, znamená, že vaše portréty budú krištáľovo čisté a rýchlo sa pohybujúce objekty sa dajú ľahko udržiavať konzistentne ostré vďaka automatickému zaostrovaniu so sledovaním. Ani v slabo osvetlených interiéroch alebo nočných scénach vás nič nezastaví.

 

Komponujte s prehľadom, dokonca aj v tme.

Vo svojom kompaktnom tele je X-S10 vybavený vysokovýkonnou päťosovou jednotkou stabilizácie obrazu v tele (IBIS), ktorá poskytuje redukciu vibrácií v čase, keď to najviac potrebujete. Tento vysoko výkonný gyroskop a akcelerometer pomáhajú stabilizovať chvenie fotoaparátu, čo umožňuje ostrejšie snímky. To znamená, že môžete fotoaparát držať v ruke pri rýchlosti uzávierky až šesťkrát nižšej, než je obvyklé pri statických záberoch, alebo ju môžete použiť na vytvorenie plynulého záznamu vo videu. Okrem toho sa IBIS X-S10 tiež synchronizuje s objektívmi systému optickej stabilizácie obrazu (OIS), aby poskytoval výkonný a spoľahlivý výkon stabilizácie obrazu.

Compose With Clarity, Even In The Dark.

IBIS

 

 

Prispôsobte si ho podľa svojich potrieb.

X-S10 ponúka úplné prispôsobenie a bezchybné prispôsobenie sa vášmu štýlu fotografie a umožňuje vám pracovať rýchlejšie, inteligentnejšie a inštinktívne. Nastavenia vyhradených funkcií vám umožňujú vyvolať často používané položky ponuky jediným stlačením. Svoje obľúbené nastavenia môžete tiež uložiť do jednej zo štyroch vlastných polôh prepínača režimov, čo vám umožní okamžite prepínať medzi najvhodnejším nastavením pre objekt vo vašom zábere.

Customize It To Suit Your Needs. Create Personal Settings To Always Be Ready.

 

Okamžite zdieľajte svoje príbehy.

Pripojte sa pomocou Bluetooth alebo Wi-Fi, aby ste mohli jednoducho odosielať obrázky do smartfónu a odovzdávať svoje obľúbené fotografie priamo na stránky sociálnych sietí alebo okamžite tlačiť a zdieľať svoje najlepšie obrázky prepojením s kompatibilnou tlačiarňou instax™.

Images Are Ready Straight Out Of Camera.

 

Premeňte každodenný život na dramatické filmy

Vďaka svojmu výstupu 4K s vysokým rozlíšením, ktorý je prevzorkovaný z čistých 6K údajov, ľahko použiteľným režimom nahrávania a intuitívnym ovládacím prvkom, vám FUJIFILM X-S10 umožňuje nahrávať nádherne detailné a prirodzene vyzerajúce zábery a vytvárať tak vysokokvalitné profesionálne filmy. Môžete dokonca prepnúť do režimu Full HD a nahrávať rýchlosťou 240 snímok za sekundu, aby ste dosiahli 10-násobný efekt spomaleného pohybu v čase, keď je potrebné vidieť každú časť akcie.

Turn Everyday Life into Dramatic Movies

 

Veľkosť snímača APS-C
Rozlíšenie 26,1 Mpx
Formát snímača X-Trans CMOS 4
Obrazový procesor Quad-Core X Processor 4
Čistenie snímača áno
Vstavaný blesk áno
Autofokus AF hybridný
Rýchlosť sériového snímania až 8 sn./s s mechanickou uzávierkou
ISO - maximálna citlivosť 160 - 12800
Rozlíšenie hľadáčika 2 360 000 bodov
Displej 3" dotykový displej LCD 1 040 000 bodov
Typ média SD / SDHC / SDXC (UHS-I)
Formát záznamu videa MOV, MP4
Rozlíšenie videa DCI 4K (4096 × 2160)
Doba záznamu videa 30 min.
Batéria NP-W126S
Výdrž batérie približne 325 snímok
Rozmery 126 x 85,1 x 65,4 mm
Hmotnosť 465 g (telo s batériou a SD kartou)
Vstupy a výstupy USB typu C (USB 3.2 Gen 1), HDMI D (mikro), 3,5 mm mikrofón
Vstavaný mikrofón stereo