Fujifilm GFX 100S telo

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 14
 

GFX100S stavia na priekopníckych nápadoch modelu FUJIFILM GFX100 s filozofiou mobility a kompaktnosti. Je pokrokovejší ako ktorýkoľvek iný systémový fotoaparát GFX doteraz a kombinuje to najlepšie zo zobrazovacej technológie Fujifilm do fotoaparátu, ktorý váži iba 900g. Veľkosťou sa podobá väčšine full-frame fotoaparátov, ale je navrhnutý na umiestnenie senzora s rozlíšením 102MP – ktorý je 1,7-krát väčší ako full-frame snímač. GFX100S tiež ponúka až 6EV 5-osovú stabilizáciu obrazu (IBIS), neuveriteľne rýchle a presné automatické zaostrovanie a jedinečnú reprodukciu farieb.

EISA 2021 Fujifilm GFX100S and X-S10 Take Home Awards - Fuji Addict

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
3.7.2024
€4 899    
Kód tovaru 2883
Značka Fujifilm
Kategória Fujifilm
Záruka 2 roky
 

Viac ako full frame

Ako fotografi sa snažíme o dokonalosť,
neustále hľadáme najvyššiu kvalitu obrazu a optimálnu kontrolu nad tým, čo vytvárame.
GFX100S spája tieto dva neoceniteľné atribúty v jednom pozoruhodne kompaktnom a ľahkom tele.
Je to zobrazovací nástroj ako žiadny iný; novú generáciu veľkoformátového fotoaparátu, ktorý vyhovuje novej generácii kreatívcov.

102-megapixlový veľkoformátový snímač pracuje v súlade s objektívmi G Mount a vytvára snímky
neuveriteľné detaily, krásne plynulé prechody a úžasne presné farby,
a to všetko pri zabezpečení toho, že ste v strede svojho tvorivého vesmíru. 

 

GFX100s

 

Viac kreativity

Vychutnajte si jedinečnú kontrolu nad snímkami vytvorenými 102MP obrazovým snímačom s ultravysokým rozlíšením v srdci GFX100S a využite jeho bezkonkurenčnú flexibilitu na vytváranie snímok, o ktorých ste vždy snívali, až do najmenších detailov. Použitím dizajnu so zadným osvetlením, ktorý – spolu s radom šošoviek GF – optimalizuje zachytenie svetla pre každý obrázok na každom zo svojich 102 miliónov pixelov, sa naplno prejaví majestátnosť tohto fotoaparátu, keď obrazové údaje prejdú cez štvorkolku. jadro X-Processor 4 zobrazovacie jadro. To je to, čo v konečnom dôsledku prináša neprekonateľnú kvalitu obrazu a vynikajúcu reprodukciu farieb, ktoré sa teraz stali synonymom pre Fujifilm.

 


Detail tam, kde na tom záleží

Použite GFX100S na vytváranie pozoruhodne detailných obrázkov, ktoré siahajú ďalej a hlbšie do scén, aby odhalili úžasnú vernosť farieb a bohaté detaily tieňov, to všetko s dostatočným dynamickým rozsahom, ktorý umožňuje úžasné úpravy tlače a ťahu v postprodukcii. Je čas začať rozprávať príbehy úplne novým spôsobom vytváraním obrázkov s takou úrovňou detailov, akú si len ťažko možno predstaviť.

fujifilm gfx 100s

 


Pozadia vyplnené bokehom

Dokonalosť portrétu je na dosah. Vychutnajte si jedinečný vzhľad veľkého formátu kombináciou GFX100S s objektívmi GF s vysokou clonou na selektívne zaostrenie a dosiahnutie vynikajúceho oddelenia pozadia a krémových prechodov. To, čo je zaostrené, je maximálne ostré a to, čo nie je, spadne do príjemnej hladkosti, ktorá dodáva obrázku krásny celkový efekt.

 

Viac farieb na displeji

Zažite bezkonkurenčnú presnosť farieb vďaka schopnosti GFX100S prenášať 16-bitové obrázky. Takmer nepostrehnuteľné posuny farebných odtieňov zaznamenáva veľkoformátový snímač fotoaparátu a poskytuje ich v neuveriteľne verných obrazoch s až 281 biliónmi farieb na displeji.

 

Skutočná flexibilita v teréne

Či už idete za párom, aby ste zarámovali ich dokonalý moment, alebo sa prechádzate divočinou, aby ste zdokumentovali najväčšie tajomstvá prírody, buďte si istí, že keď sa tam dostanete, GFX100S vám kryje chrbát. Jeho kompaktná veľkosť a výkonná stabilizácia obrazu v tele (IBIS) pomôže urobiť obrázky z ruky ostré, zatiaľ čo špičkový algoritmus zaostrovania a pixely automatického zaostrovania s fázovou detekciou (PDAF) v celom zábere poskytujú rýchle a presné automatické zaostrovanie. Buďte si istí, že nikdy nezmeškáte tento okamih, bez ohľadu na to, aký môže byť prchavý.

 

 

Kompaktný a pohodlný

S GFX100S nie sú žiadne kompromisy ani s hmotnosťou. S hmotnosťou iba 900 g je dostatočne kompaktný na to, aby ste si ho mohli vziať kamkoľvek so sebou, a vďaka svojmu bezpečnému uchopeniu a ergonomickému rozloženiu tlačidiel a voliča sa pohodlne drží v ruke, aby ste sa mohli sústrediť na vytváranie najlepších obrázkov.

150mm × 104mm × 87mm

 

Tvorte s dôverou

Napriek tomu, že je takmer dvakrát väčší ako fyzická veľkosť akéhokoľvek full-frame obrazového snímača, GFX100S obsahuje svoje 102MP Bayer pole vo vnútri kompaktného tela fotoaparátu odolného voči poveternostným vplyvom, ktoré je menšie ako niektoré Full Frame fotoaparáty. Je tiež isté, ako to urobiť, keď zostane dostatok miesta na zabalenie päťosového systému stabilizácie obrazu, ktorý poskytuje až šesť zastávok kompenzácie vibrácií. Je čas odísť od statívu, mať istotu pri práci z ruky vo veľkom formáte a mať istotu, že výsledky budú rovnako ostré a podrobné, ako by boli, keby bol fotoaparát uzamknutý a nehybný na podložke.

 
 
 
Zamerajte sa na každú príležitosť
 
GFX100S nanovo definuje, čo je možné z hľadiska rýchlosti a presnosti automatického zaostrovania pre veľkoformátové fotoaparáty. Vďaka vysoko presným pixelom fázovej detekcie na približne 100 % záberu, spoľahlivej detekcii tváre/očí, citlivému sledovaniu pohybujúcich sa objektov a neuveriteľným schopnostiam zaostrovania pri slabom osvetlení je to skutočne fotoaparát pre každú príležitosť zaostrovania.
 

 

 

Intuitívne a známo

Pri približne rovnakej fyzickej veľkosti ako niektoré full-frame fotoaparáty, ale so 102MP obrazovým snímačom dvakrát väčším vo fyzickej veľkosti, GFX100S vybočuje z konvencií veľkých formátov s úžasne prístupným a intuitívnym dizajnom. Okrem premyslených ergonomických možností, ktoré uprednostňujú pohodlie v ruke, fotoaparát kombinuje aj otočný ovládač PASM na vrchnej doske s tlačidlami prispôsobiteľných funkcií (Fn), vďaka ktorým ho poznajú noví aj existujúci používatelia série X. Jednoducho si prispôsobte tlačidlá a ovládače fotoaparátu podľa svojich predstáv a potom pokračujte k vytvoreniu ďalšej úžasnej snímky.

 

Viac než len fotografia

GFX100S nie je len pozoruhodný stroj pre fotografov, ale ponúka aj snímanie videa vo vysielacej kvalite, vďaka čomu je skutočne mnohostranným zázrakom. Nahrávajte až 4K/30p záznam v 10-bitovom F-Log alebo 12-bitovom Apple ProRes RAW s neuveriteľne krásnou hĺbkou ostrosti pre vzhľad ako stvorený pre strieborné plátno.

GFX100 connected to an external recorder