Fujifilm Fujinon GF 80mm f/1.7 R WR

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
 

GF80mmF1.7 R WR má štandardnú ohniskovú vzdialenosť 80mm (ekvivalent 35mm je 63mm). Objektív s automatickým zaostrovaním (AF) s maximálnu clonu F1,7, čo z neho tiež robí najsvetelnejší objektív spomedzi objektívov Fujifilm G Mount. Portrétni fotografi používajúci fotoaparáty GFX si teraz môžu zvoliť FUJINON GF110mmF2 R WR, keď chcú snímky s užším uhlom záberu, alebo zvoliť GF80mmF1.7, keď chcú niečo širokouhlejšie. Táto voľba určite poskytne fotografom viac možností, najmä preto, že bokeh produkovaný clonou F1.7 poskytne estetickú kvalitu každému obrázku.

Dostupnosť 6-10 prac. dní
Môžeme doručiť do
24.8.2022
€2 209    
Kód tovaru 3325
Značka Fujifilm
Kategória Fujifilm
Záruka 2 roky
 

Fujifilm Fujinon GF 80mm f/1.7 R WR

GF80mmF1.7 R WR má štandardnú ohniskovú vzdialenosť 80mm (ekvivalent 35mm je 63mm). Objektív s automatickým zaostrovaním (AF) s maximálnu clonu F1,7, čo z neho tiež robí najsvetelnejší objektív spomedzi objektívov Fujifilm G Mount.

Portrétni fotografi používajúci fotoaparáty GFX si teraz môžu zvoliť FUJINON GF110mmF2 R WR, keď chcú snímky s užším uhlom záberu, alebo zvoliť GF80mmF1.7, keď chcú niečo širokouhlejšie. Táto voľba určite poskytne fotografom viac možností, najmä preto, že bokeh produkovaný clonou F1.7 poskytne estetickú kvalitu každému obrázku.

Vlastnosti

Opticky navrhnutý pre neobmedzenú kreativitu

Objektív GF80mmF1.7 R WR je vybavený deviatimi zaoblenými lamelami clony, aby vytvárali fotografie s nádherne plynulým bokehom. Tento objektív, ktorý obsahuje 12 prvkov v 9 skupinách, vrátane jedného asférického prvku a dvoch prvkov Super ED.

Použitie ultra-presnej technológie formovania skla znamená, že obidva povrchy asférického prvku šošovky je možné vyrobiť s toleranciou 1/100 000 milimetra. To je päťkrát presnejšie ako bežné tvarovanie a znižuje sa efekt „cibuľového krúžku“.

Prvý objektív na svete F1.7 s automatickým zaostrovaním pre stredoformátový digitálny systém

Objektív GF80mmF1.7 je vybavený výkonným DC motorom, ktorý má dostatočný krútiaci moment na to, aby poháňal zaostrovaciu skupinu šiestich prvkov objektívu - vrátane asférického prvku -, aby poskytoval presné a spoľahlivé automatické zaostrovanie, aj keď fotografujete pri hodnote F1,7. Objektív podporuje aj funkciu Face / Eye AF, ktorá využíva pokročilý algoritmus zaostrovania na presné zaostrenie na tvár alebo oko subjektu, aj keď sa pohybujú v zábere.

GF80mmF1.7 prináša o pol kroku vylepšenie limitu jasu AF scény GFX100. Z EV-5.0 na EV-5.5 je teraz automatické zaostrovanie fotoaparátu GFX100 ešte výkonnejšie pri slabom osvetlení.

Kompaktná a praktická veľkosť

GF80mmF1.7, merajúci na dĺžku 99,2mm a vážiaci iba 795g, s veľkosťou filtra 77mm, je praktický a vhodný pre aplikácie vonku aj v štúdiu.

Tubus objektívu bol na 10 miestach utesnený proti poveternostným vplyvom, ktoré ho chránia pred prachom a vlhkosťou a zároveň zabezpečí jeho schopnosť pracovať pri teplotách až do -10°C. Predný prvok objektívu je tiež pokrytý fluórom, aby odpudil nečistoty a získal ďalšiu vrstvu ochrany.