Fujifilm Fujinon GF 80mm f/1.7 R WR

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 11
 

GF80mmF1.7 R WR má štandardnú ohniskovú vzdialenosť 80mm (ekvivalent 35mm je 63mm). Objektív s automatickým zaostrovaním (AF) s maximálnu clonu F1,7, čo z neho tiež robí najsvetelnejší objektív spomedzi objektívov Fujifilm G Mount. Portrétni fotografi používajúci fotoaparáty GFX si teraz môžu zvoliť FUJINON GF110mmF2 R WR, keď chcú snímky s užším uhlom záberu, alebo zvoliť GF80mmF1.7, keď chcú niečo širokouhlejšie. Táto voľba určite poskytne fotografom viac možností, najmä preto, že bokeh produkovaný clonou F1.7 poskytne estetickú kvalitu každému obrázku.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
30.3.2023
€2 309    
Kód tovaru 3325
Značka Fujifilm
Kategória Fujifilm
Záruka 2 roky
 
Fujifilm GF 80 mm f/1,7 R WR je 63 mm ekvivalentný normálny až krátky prvotriedny objektív na výšku. Široká maximálna clona f/1,7 vyniká pri slabom osvetlení a tiež využíva ovládanie hĺbky poľa pre presné aplikácie selektívneho zaostrovania. Opticky objektív využíva dvojicu prvkov s nízkym rozptylom a jeden asférický prvok, ktoré korigujú rôzne aberácie a pomáhajú dosiahnuť vysokú ostrosť a čistotu. Navyše, napriek rýchlemu dizajnu je tento objektív tiež relatívne kompaktný a ľahký na ručné použitie a má dizajn odolný voči poveternostným vplyvom na prácu v náročných poveternostných podmienkach.
 
Nevšedná obrazová kvalita
Objektív Fujifilm GF 80mm f1,7 má ekvivalentnú ohniskovú vzdialenosť 63mm, takže je vhodný najmä pre fotografovanie ľudí, street photo, reportáže, ale i na krajinu​
Poskytuje vysoký optický výkon v celom obrazovom poli, nízku mieru aberácie a vysoké rozlíšenie  od stredu k okrajom objektívu.
Pôsobivo svetlá maximálna clona f / 1,7 ponúka skvelú kontrolu nad hĺbkou ostrosti pri práci s technikami selektívneho zaostrovania a tiež sa hodí pri práci za zhoršených svetelných podmienkach.

9 - lamelová clona
Objektív má kruhovú 9 - lamelovú clonu, v´daka čomu poskytuje krémvo jemné rozostrenie pozadia. Objektív obsahuje 12 prvkov v 9 skupninách, vrátane jedného asférického prvku a dvoch prvkov Super ED.
 
Odolnosť voči prachu a poveternostným vplyvom
Objektív  je navrhnutý tak, aby s ním bolo možné fotografovať aj v náročných podmienkach. telo objektívu je utesnené proti prachu a vlhkosti a umožňuje bezchybnú prevádzku aj v nepriaznivom počasí, zvýšenej vlhkosti a pri teplotách až  -10 ° C.
 
Presné automatické ostrenie
Objektív GF80mm F1,7 je vybavený výkonným DC motorom pre zabezpečenie presného a spoľahlivého automatického zaostrovania , aj keď fotografujete pri hodnote F1,7
Podporuje aj funkciu Face / Eye AF čo umožňuje presné zaostrenie na tvár alebo oko subjektu, aj keď sa pohybujú v zábere.

 

typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 80 mm
svetelnosť f1,7
priemer filtra 77 mm
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 12 / 9
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 70 cm
slnečná clona áno
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 94,7 x 99,2 mm
hmotnosť 795 g
Kompatibilita pre Fujifilm, pre Fujifilm G
Hmotnosť balenia 0,9 kg