Sony ZV-E10 telo čierne

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 6
 

APS-C fotoaparát ZV-E10 prináša vysoko kvalitný video a audio výkon, funkcie optimalizované pre vlogovanie a mnohostrannú konektivitu – perfektný pre tvorcov videí

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
7.12.2022
€909    
Kód tovaru 2844
Značka Sony
Kategória Fotoaparáty
Záruka 2 roky
 

Prvý Sony fotoaparát na vlogovanie s vymeniteľnými objektívmi z radu Alpha. Fotoaparát bol vytvorený od základov na mieru tvorcom videí. Základom ZV-E10 je snímač APS-C Exmor CMOS s 24,2 megapixelmi zabezpečuje vysoko kvalitný obraz, vysokú citlivosť a detailné vykreslenie textúry a nádherný bokeh. Model ZV-E10 je vybavený obľúbeným LCD displejom s nastaviteľným uhlom a vyklápaním do strany. Fotoaparát umožňuje tvorcom pripojiť externé mikrofóny k hornej časti kamery. Novinka dostala aj nové tlačidlá na fotografovanie/nakrúcanie a nahrávanie slowmotion alebo quickmotion videí, ktoré je umiestnené v hornej časti kamery a umožňuje tak tvorcom jediným dotykom ľahko prepínať medzi jednotlivými režimami nahrávania.


Základné parametre:

  • 24.2MP APS-C Exmoe CMOS Snímač
  • UHD 4K30P (QFHD: 3840 x 2160) 
  • elektronická stabilizácia obrazu
  • Výklopný dotykový display
  • pokročilé automatické zaostrovanie
  • vysokorýchlostné nahrávanie full HD rýchlosťou 120 sn./s
  • intervalové snímanie pre ohromujúce časozberné videá
  • vysoko kvalitné audio
  • široké možnosti pre Live Stream


Model ZV-E10 je vybavený technológiami Fast Hybrid AF a Real-time Eye AF pre video Real-time Tracking, ktoré umožňujú kamere sledovať tvár a oči snímaného objektu pre rýchle a presné automatické ostrenie dokonca aj pri nakrúcaní v pohybe alebo v náročných podmienkach. Užívateľ si môže tiež individuálne prispôsobiť nastavenie automatického ostrenia kamery, napríklad AF Transition Speed a AF Subject Shift Sensitivity, aby si mohol vybrať medzi rýchlym alebo pomalým preostrením podľa svojich kreatívnych preferencií.

Okrem toho umožňuje funkcia dotykového ostrenia ZV-E10 užívateľovi intuitívne nastaviť zaostrenie jednoduchým dotykom displeja. Jediným dotykom môže užívateľ okamžite zmeniť zaostrenie na objekt, ktorý je na okraji záberu. To je možné ako v režime fotografovania, tak v režime nahrávania videí. Špičková technológia

Sony umožňuje modelu ZV-E10 zaznamenať krištáľovo čistý zvuk, ktorý jasne zachytí hlas hovoriaceho vďaka internému smerovému mikrofónu s tromi membránami a dodávanou ochranou proti vetru, ktorá značne redukuje hluk vetra. Model ZV-E10 ponúka ďalšie rozšírenie možností audia prostredníctvom digitálneho audio rozhrania Multi Interface (MI) Shoe Cap a konektora na pripojenie externého mikrofónu. Konektor pre slúchadlá umožňuje užívateľovi pripojiť slúchadlá na presné sledovanie zvukových záznamov. Časovanie zvukového výstupu možno tiež nastaviť na Live alebo Lip Sync.

 

Navrhnuté pre tvorcov 

Užívatelia môžu novú kameru ZV-E10 pohodlne ovládať vďaka ergonomicky tvarovanému telu a veľkému tlačidlu MOVIE, ktoré je pohodlne umiestnené na hornej strane kamery.  V spojení s voliteľným gripom s bezdrôtovým diaľkovým ovládačom (GP-VPT2BT, predáva sa samostatne) je nakrúcanie jednou rukou jednoduchšie vďaka ľahkému prístupu k zoomu, záznamu a programovateľnému tlačidlu. Na prednej strane tela je tiež umiestnená kontrolka záznamu (tally light) pre okamžitý prehlaď o stave záznamu. Počas záznamu sa na displeji LCD zobrazuje aj červený rámik, ktorý užívateľa rýchlo a ľahko informuje o tom, či je záznam aktívny, keď stojí za kamerou.

Jedinečnou funkciou fotoaparátu ZV-E10 je páčka zoomu, ktorou je možné ovládať optický zoom pri objektívoch s power zoomom a Clear Image zoom pri pevných objektívoch. Pri použití pevného objektívu s fotoaparátom môže užívateľ zoomovať bez straty rozlíšenia videa a snímať tak plnohodnotné video v rozlíšení 4K. Užívateľ si tiež môže vybrať z 8 nastavení rýchlosti zoomu pre väčšiu kreatívnu flexibilitu. Model ZV-E10 disponuje dlhou výdržou batérie, ktorá vystačí až na 125 minút záznamu alebo 440 snímok pri plnom nabití, takže užívateľ môže bez starostí nahrávať dlhé záznamy. Pri nakrúcaní v interiéri môžu dodávať energiu napájacie zdroje, ako je voliteľný AC-PW20AM, takže užívateľ môže pokračovať v nahrávaní bez toho, aby si musel robiť starosti s výdržou batérie. Napájanie je možné aj prostredníctvom konektora USB typu C®, čo umožňuje napájanie kamery externými batériami pre predĺženie výdrže batérie pri nakrúcaní na cestách. Výklopný LCD displej modelu ZV-E10 umožňuje užívateľovi šetriť batériu s pomocou šeriaceho režimu Power save tak, že sa displej zaklopí. Pri otvorení displeja je kamera pripravená začať okamžite snímať.

Live Stream

Model ZV-E10 je možné používať aj ako vysoko kvalitnú webovú kameru alebo kameru na živé streamovanie vďaka jednoduchému pripojeniu k PC alebo smartfónu. Umožňuje lepšiu mobilitu pri streamovaní a nevyžaduje žiadny ďalší softvér. Užívateľ tak môže využiť výnimočnú obrazovú kvalitu a kryštalicky čistý zvuk a aj funkcie Face Priority AE a Soft Skin Effect modelu ZV-E10 pri živom streamovaní alebo pri video hovoroch. ZV-E10 podporuje štandardy používané pre USB kamery ako UVC (USB Video Class)/UAC (USB Audio Class). Model ZV-E10 tiež umožňuje užívateľom pripojiť sa ku zdroju napájania pomocou USB kábla, keď streamuje naživo dlhšiu dobu. Pre ešte pohodlnejšie použitie môže užívateľ priradiť túto funkciu programovateľnému tlačidlu, aby mohol začať okamžite streamovať.