Canon EOS R7

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Nový APS-C mirrorless fotoaparát Canon EOS R7, so snímačom 32,5Mpx a obrazovým stabilizátorom . Fotoaparát umožňuje snímanie až 30 obr. / s, záznam videa 4K/60p a poskytuje kreatívne režimy, ako HDR, panorama a ďalšie...

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
16.12.2022
€1 619    
Kód tovaru 3295
Značka Canon
Kategória Canon
Záruka 2 roky
 

Canon EOS R7 spája výhody systému EOS R s obrazovým snímačom APS-C. Ten ponúka významné výhody pre fotografických nadšencov a tvorcov obrazového obsahu. Vďaka tomu, že fotoaparát je vybavený APS-C snímačom, bolo možné vyrobiť menší, ale zároveň veľmi rýchly a výkonný fotoaparát, ktorý potrebám spomenutých skupín zákazníkov dokonale vyhovie. Model EOS R7, ktorý vychádza z radu EOS 7D, je vhodný pre fotografov voľnej prírody a športu, ktorí využijú orez ohniskovej vzdialenosti snímačom APS-C a rovnako mimoriadnu rýchlosť a automatické zaostrovanie so sledovaním objektu

inšpirované vyššími modelmi tohto radu.


 

Vlastnosti Canon EOS R7 :

 

Automatické zaostrovanie novej generácie S umelou inteligenciou s hĺbkovým učením a funkciou rozpoznávania objektu

 

Model EOS R7 je vybavený technológiou umelej inteligencie s hĺbkovým učením a automatického zaostrovania iTR, ktoré nájdete aj pri fotoaparátoch EOS R3, EOS R5 a EOS R6. 

To znamená, že dokáže rozpoznať ľudí, zvieratá a vozidlá a udržať ich v dokonale ostrom zaostrení, nech sa v zábere pohybujú kdekoľvek.

 

Canon EOS R7

 

Nová úroveň stabilizácie obrazu (7 EV ochrany pred rozhýbaním fotoaparátu)

 

Predstavte si, že budete môcť zhotovovať fotografie s dlhou expozíciou z ruky a úmyselne rozostriť pohybujúce sa objekty bez toho, aby ste museli siahnuť po statíve. 

Alebo vytváranie mimoriadne plynulého videa pri chôdzi s fotoaparátom. Vstavaný stabilizátor obrazu (IBIS) fotoaparátu EOS R7 otvára všetky možné, nové spôsoby, ako byť kreatívne, a môže vás donútiť, aby ste zvážili, či nezačať používať svoj systém fotoaparátu inak.

 

Navrhnuté pre rýchlu reakciu

 

Procesor DIGIC X fotoaparátu zaisťuje rýchlu manipuláciu plnú života a prakticky eliminuje oneskorenie hľadáčika, takže ponúka skutočne citlivý zážitok zo snímania. 

V jednej sekvencii snímok rýchlosťou 30 sn./s 8 je možné zachytiť až 42 súborov typu RAW a 126 súborov typu JPEG.

 

 

Canon EOS R7

Plynulý pohyb dokonale zachytený na videu

 

Pri natáčaní videa sú snímkové frekvencie až 60p k dispozícii v rozlíšení 4K a až 120p pri robení záznamu v rozlíšení Full HD 9. 

Zachytáva pohybujúce sa objekty s neuveriteľnou presnosťou a vytvára mimoriadne plynulé efekty pomalého pohybu v postprodukcii.

 

Kvalita obrazu nad vaše očakávania

 

Fotografie sú plné detailov, farieb a dynamického rozsahu – aj za slabého osvetlenia, vďaka maximálnej citlivosti ISO 32 000.

Vysoko kvalitný videozáznam v rozlíšení 4K možno zaobstarať prevzorkovaním výstupu snímača 7K, zatiaľ čo funkcia Canon Log 3 zaisťuje široký dynamický rozsah a možnosti úprav po urobení snímky .

 

 

Canon EOS R7

 

Výhoda snímača APS-C (ideálny pre šport a wildlife)

 

Fotoaparát EOS R7 je postavený na snímači veľkosti APS-C, takže objektívy ponúkajú väčší „dosah“ teleobjektívu ako rovnaká ohnisková vzdialenosť plnoformátového fotoaparátu. 

Vďaka menšiemu formátu snímača je fotoaparát EOS R7 taktiež prenosnejší – ideálny na výlety za divokou prírodou, fotografovanie leteckých show alebo snímanie atletického oválu.

 

Technológia EOS R sa snúbi s dizajnom so snímačom APS-C a predstavuje tak hybridný bezzrkadlový fotoaparát, ktorý je malý, rýchly a výkonný.

 

Špecifikácia :

 

veľkosť snímača APS-C
Rozlíšenie 6960 x 4640 bodov
Formát snímača 22.3 x 14.8 mm (APS-C) CMOS
obrazový procesor DIGIC X
čistenie snímača áno
vstavaný blesk áno
autofokus AF 651 bodov
Rýchlosť sériového snímania 30 obr. / s.
ISO - maximálna citlivosť 100 - 51 200
Rozlíšenie hľadáčika 2 360 000 bodov
displej 3" (1 620 000 bodov)
typ média 2x SD/ SDHC/ SDXC (UHS-II)
formát záznamu videa H.265/MP4 4:2:2 10-Bit UHD 4K 60p
Rozlíšenie videa 4K (3840 x 2160)
batéria Canon LP-E6NH
rozmery 132 x 90.4 x 91.7 mm
hmotnosť 312g (s batériou a kartou)
vstupy a výstupy Micro HDMI, 3,5mm mic, USB-C, 3,5 headphone
vstavaný mikrofón áno
funkcia Slow Motion FHD 120fps