Canon EOS R5 C

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 13
 

Najkompaktnejší a najľahší fotoaparát Canon Cinema EOS, vybavený hľadáčikom OLED, šikovnou kĺbovo pripojenou LCD obrazovkou a 13 tlačidlami s možnosťou priradenia funkcií. Nový aktívny chladiaci ventilátor umožňuje dlhotrvajúce nahrávanie, zatiaľ čo telo z odolnej zliatiny horčíka mu zaručuje odolnosť na profesionálne použitie.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
3.7.2024
€3 799    
Kód tovaru 3530
Značka Canon
Kategória Canon
Záruka 2 roky
 

VIDEOKAMERA NOVEJ GENERÁCIE

 

 

Ohromujúce 8K video a 45MP fotografie. Pripravený na čokoľvek.

Natáčajte neuveriteľné 8K videosekvencie a zachytávajte bohaté, detailné 45MP fotografie, to všetko z nádherne kompaktného EOS R5 C; fotoaparát, ktorý spája to najlepšie z Cinema EOS so všetkými výhodami EOS R-série. Je pripravený na čokoľvek – vy?

EOS R5 C

 

8K Cinematic Full Frame video

Zachyťte neuveriteľné detaily s nízkou úrovňou šumu vďaka plnoformátovému snímaču, ktorý poskytuje záznam videa v rozlíšení 8K až 30 snímok za sekundu (alebo 60 snímok za sekundu s externým napájaním), prevzorkovaný obsah 4K / Full HD a podmanivé spomalenie v rozlíšení 4K až 120 snímok za sekundu.

EOS R5 C

 

Neuveriteľné fotografie s rozlíšením 45 megapixelov

EOS R5 C poskytuje špičkový výkon pri fotografovaní s výnimočnou čistotou, nízkym šumom a širokým dynamickým rozsahom s rýchlosťou sériového snímania až 20 snímok za sekundu a citlivosťou ISO až 51 200 ISO.

EOS R5 C

 

Flexibilita objektívu s držiakom RF

Vďaka bajonetu RF je EOS R5 C kompatibilný so širokou škálou optiky vrátane špičkových objektívov RF, ako aj objektívov EF alebo Cinema cez montážne adaptéry EF-EOS R. Pokročilý 5-osový elektronický IS pomáha dosiahnuť plynulé a stabilné profesionálne zábery.

EOS R5 C

 

Rýchle, presné a spoľahlivé zaostrovanie

Zažite prelomovú technológiu Dual Pixel CMOS AF od spoločnosti Canon s automatickým zaostrovaním na oči a EOS iTR AF X pre presné sledovanie zaostrenia, aj keď sa objekt pozerá od fotoaparátu. Inovatívny sprievodca zaostrovaním Dual Pixel dokonca pomáha operátorom pri manuálnom zaostrovaní, aby sa dosiahol ostrý záber.

EOS R5 C

 

Rozsiahle profesionálne nahrávacie formáty a nástroje

Vyberte si zo širokej škály formátov záznamu vrátane troch možností Cinema RAW Light, ako aj XF-AVC a MP4. Zachyťte rozšírený dynamický rozsah pomocou záznamov Canon Log 3, PQ a HLG s využitím profesionálnych nástrojov, ako sú Waveform Monitor a False Colour.

EOS R5 C

 

Kompaktný, ľahký dizajn s aktívnym chladením

EOS R5 C je kompaktný a ľahký fotoaparát Cinema EOS s OLED hľadáčikom, jasným pohyblivým LCD displejom a 13 užívateľsky priraditeľnými tlačidlami. Nový aktívny chladiaci ventilátor umožňuje dlhodobé nahrávanie, zatiaľ čo jeho pevné telo z horčíkovej zliatiny zaisťuje profesionálnu odolnosť.

EOS R5 C

 

Pokročilá konektivita

EOS R5 C je vybavený multifunkčnými sánkami pre príslušenstvo a ponúka možnosti pre XLR/stereo mikrofónový vstup, plus špeciálne konektory pre časový kód, 3,5 mm mikrofón, slúchadlá, micro-HDMI, synchronizáciu blesku, USB-C, ako aj rozsiahly softvér. podpora aplikácií – EOS R5 C je pripravený na čokoľvek.

EOS R5 C

 

Kategória: Bezzrkadlovky Canon
Hmotnosť: 0.738 kg
Balenie: i Telo
Delenie: Profesionálne
Bajonet: i Canon RF
Rozlíšenie videa: 8K
Formát snímača: Full Frame
Druh snímača: CMOS
Dotykový displej: Áno
Max. citlivosť ISO: 204800
Min. citlivosť ISO: 50
Rozlíšenie: 45 Mpx
Slow motion: Áno
Stabilizácia čipu: Áno
Typ hľadáčika: Elektronický
Typ pamäťovej karty: SD / SDHC / SDXC (UHS-II), CFexpress typ B
Výklopný displej: Áno
Obrazový snímač: CMOS
Rozlišenie fotografií: 8192 x 5464
Pomer strán fotografií: 16:9, 1:1, 3:2, 4:3
Stabilizácia snímača: Áno
Veľkosť snímača: 36 x 24 mm
Pomer strán snímača: 3:2
Typ obrazového procesora: DIGIC X
Počet AF bodov: 5940
Video formát: H.264 / H.265
Snímkovacia frekvencia: 120 fps (pri 4K)
Rozhranie: USB-C / micro HDMI / Jack 3,5 mm
Typ pamäťovej karty: CFexpress, SD / SDHC / SDXC (UHS-II)
Typ akumulátora: LP-E6NH
Materiál: Horčík
Rozmery (mm): 138 × 97,5 × 88
Farba: Čierna