Canon EOS 90D

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
 • 1 z 16
 

Plne vybavená zrkadlovka, ktorá vás dostane bližšie, umožní vám rýchlejšie snímanie a zachytáva špičkové 32,5-megapixelové zábery.

EISA Photography Awards 2020-2021 | Shutterbug

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€1 079    
Kód tovaru 15789
Značka Canon
Kategória Canon
Záruka 2 roky
 

RÝCHLY VÝKON DIGITÁLNEJ ZRKADLOVKY, KTORÝ VÁS VTIAHNE DO DEJA...

 

Dokonalá rovnováha medzi rýchlosťou, kvalitou obrazu a prenosnosťou – ak sa chcete priblížiť k prírode či snímať rýchle športy, máme pre vás ideálne riešenie.

 

Ideálny na snímanie športov a prírody
 
Fotoaparát EOS 90D je postavený na 32,5-megapixelovom snímači APS-C, ktorý poskytuje objektívom 1,6-násobok dosahu teleobjektívu v porovnaní s plnoformátovým fotoaparátom. Skvelé v situáciách, keď musíte byť priamo v centre diania.

 
 
 
Sloboda pri orezávaní a úprave kompozícií
 

Zábery s plným rozlíšením nasnímané 32,5-megapixelovým modelom EOS 90D je možné orezať, otočiť či zmeniť ich veľkosť. Kvalita ich obrazu sa zachová do takých detailov, že nesklame ani na veľkých výtlačkoch. Nájdite scény v scéne a upravte svoju kompozíciu tak, aby bol výsledok záberu dokonalý.

                   Plný obraz                                          Nápadité orezávanie                  100% orezanie
 
 
 
Zachyťte aj tie najletmejšie okamihy
 

Odhaľte okamihy, ktoré nie sú voľným okom viditeľné, a snímajte 32,5-megapixelové zábery rýchlosťou až 10 snímok za sekundu. Vysoká citlivosť ISO (až do ISO 25 600) vám umožní zmraziť činnosť pri úchvatne rýchlych expozičných časoch, a to už za 1/8 000 s.

EOS 90D
 
 
 
 

Rýchly ako blesk, ostrý ako britva

Vďaka pokročilému systému automatického zaostrovania dokáže sledovať a zaostriť s dokonalou presnosťou aj tie najrýchlejšie objekty. 45 bodov AF krížového typu pracuje s 220 000-pixelovým meracím snímačom RGB+IR, čo zaručuje vynikajúcu citlivosť pri slabom osvetlení a schopnosť rozpoznať objekt.

 
 
 
 
Fotoaparát pre pravých fotografov
 
EOS 90D je najnovší z dlhého radu digitálnych zrkadloviek od spoločnosti Canon, pričom každý z nich je vývojovo zdokonalenou verziou toho predchádzajúceho. Vďaka jeho presvedčivému, no zároveň prispôsobiteľnému dizajnu sa k nemu, od momentu, keď ho uchopíte, budete správať inštinktívne – prsty a palce dokonale zapadajú do jeho ovládacích prvkov a fotoaparát je veľmi dobre vyvážený s dlhými teleobjektívmi, ako aj krátkymi širokouhlými objektívmi z rozsiahlej škály optiky spoločnosti Canon.
 
 
 
 
Spojenie s digitálnym svetom
 
Vstavaná technológia Bluetooth a Wi-Fi dodá vašej kreativite nový rozmer. Fotoaparát EOS 90D spolupracuje s inteligentnými zariadeniami, na ktorých je spustená aplikácia Canon Camera Connect*. Uľahčí vám to zdieľanie obrázkov prostredníctvom správ a sociálnych sietí. Fotoaparát je možné ovládať aj na diaľku, čo oceníte pri objavovaní alternatívnych uhlov pohľadu.
 
 
 
 
Prebuďte v sebe filmového režiséra
 
Fotoaparát EOS 90D predstavuje vynikajúci filmársky nástroj so schopnosťou snímať v rozlíšení až 4K a snímkovou frekvenciou až 120 sn. v režime Full HD. Náš vynikajúci systém automatického zaostrovania Dual Pixel CMOS AF zachováva vernú ostrosť objektov vo filmovej kvalite. Vďaka možnosti pripojenia mikrofónu a slúchadiel navyše zachytíte zvukovú stopu, ktorá je rovnako dobrá ako snímky.

 

 

 • Rýchle sériové snímanie
                       Zachytávajte dynamické scény pri frekvencii až 10 sn./s.
 
 • Sledovanie zaostrenia iTR
                       Zaostrovanie aj rýchlo sa pohybujúcich objektov

 

 • 32,5-megapixelový snímač APS-C32,5-megapixelový snímač APS-C CMOS
                       Pre zachytenie úžasných detailov

 

 •  Snímanie videozáznamov v rozlíšení 4K a technológia Dual Pixel CMOS AF
                        Video a zvuk špičkovej kvality

 

 • Inteligentný optický hľadáčik
                      Pohodlné používanie aj dlhú dobu

 

 • Max. citlivosť ISO 25 600
                      Snímanie z ruky pri slabom osvetlení

 

 •  45-bodový AF krížového typu so združeným ovládacím prvkom
                        Rýchle a presné zaostrovanie aj pri slabom svetle

 

 • Wi-Fi a Bluetooth®
                      Pre zdieľanie obrázkov a diaľkové ovládanie fotoaparátu*