Canon EOS 90D + EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
 • 1 z 8
 

Plne vybavená zrkadlovka, ktorá vás dostane bližšie, umožní vám rýchlejšie snímanie a zachytáva špičkové 32,5-megapixelové zábery.

EISA Photography Awards 2020-2021 | Shutterbug

 

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€1 479    
Kód tovaru 15790
Značka Canon
Kategória Canon
Záruka 2 roky
 

RÝCHLY VÝKON DIGITÁLNEJ ZRKADLOVKY, KTORÝ VÁS VTIAHNE DO DEJA...

 

Dokonalá rovnováha medzi rýchlosťou, kvalitou obrazu a prenosnosťou – ak sa chcete priblížiť k prírode či snímať rýchle športy, máme pre vás ideálne riešenie.

 

Ideálny na snímanie športov a prírody
 
Fotoaparát EOS 90D je postavený na 32,5-megapixelovom snímači APS-C, ktorý poskytuje objektívom 1,6-násobok dosahu teleobjektívu v porovnaní s plnoformátovým fotoaparátom. Skvelé v situáciách, keď musíte byť priamo v centre diania.

 
 
 
Sloboda pri orezávaní a úprave kompozícií
 

Zábery s plným rozlíšením nasnímané 32,5-megapixelovým modelom EOS 90D je možné orezať, otočiť či zmeniť ich veľkosť. Kvalita ich obrazu sa zachová do takých detailov, že nesklame ani na veľkých výtlačkoch. Nájdite scény v scéne a upravte svoju kompozíciu tak, aby bol výsledok záberu dokonalý.

                   Plný obraz                                          Nápadité orezávanie                  100% orezanie
 
 
 
Zachyťte aj tie najletmejšie okamihy
 

Odhaľte okamihy, ktoré nie sú voľným okom viditeľné, a snímajte 32,5-megapixelové zábery rýchlosťou až 10 snímok za sekundu. Vysoká citlivosť ISO (až do ISO 25 600) vám umožní zmraziť činnosť pri úchvatne rýchlych expozičných časoch, a to už za 1/8 000 s.

EOS 90D
 
 
 
 

 Rýchly ako blesk, ostrý ako britva

Vďaka pokročilému systému automatického zaostrovania dokáže sledovať a zaostriť s dokonalou presnosťou aj tie najrýchlejšie objekty. 45 bodov AF krížového typu pracuje s 220 000-pixelovým meracím snímačom RGB+IR, čo zaručuje vynikajúcu citlivosť pri slabom osvetlení a schopnosť rozpoznať objekt.

 
 
 
 
Fotoaparát pre pravých fotografov
 
EOS 90D je najnovší z dlhého radu digitálnych zrkadloviek od spoločnosti Canon, pričom každý z nich je vývojovo zdokonalenou verziou toho predchádzajúceho. Vďaka jeho presvedčivému, no zároveň prispôsobiteľnému dizajnu sa k nemu, od momentu, keď ho uchopíte, budete správať inštinktívne – prsty a palce dokonale zapadajú do jeho ovládacích prvkov a fotoaparát je veľmi dobre vyvážený s dlhými teleobjektívmi, ako aj krátkymi širokouhlými objektívmi z rozsiahlej škály optiky spoločnosti Canon.
 
 
 
 
Spojenie s digitálnym svetom
 
Vstavaná technológia Bluetooth a Wi-Fi dodá vašej kreativite nový rozmer. Fotoaparát EOS 90D spolupracuje s inteligentnými zariadeniami, na ktorých je spustená aplikácia Canon Camera Connect*. Uľahčí vám to zdieľanie obrázkov prostredníctvom správ a sociálnych sietí. Fotoaparát je možné ovládať aj na diaľku, čo oceníte pri objavovaní alternatívnych uhlov pohľadu.
 
 
 
 
Prebuďte v sebe filmového režiséra
 
Fotoaparát EOS 90D predstavuje vynikajúci filmársky nástroj so schopnosťou snímať v rozlíšení až 4K a snímkovou frekvenciou až 120 sn. v režime Full HD. Náš vynikajúci systém automatického zaostrovania Dual Pixel CMOS AF zachováva vernú ostrosť objektov vo filmovej kvalite. Vďaka možnosti pripojenia mikrofónu a slúchadiel navyše zachytíte zvukovú stopu, ktorá je rovnako dobrá ako snímky.

 

 

 • Rýchle sériové snímanie
                       Zachytávajte dynamické scény pri frekvencii až 10 sn./s.
 
 • Sledovanie zaostrenia iTR
                       Zaostrovanie aj rýchlo sa pohybujúcich objektov

 

 • 32,5-megapixelový snímač APS-C32,5-megapixelový snímač APS-C CMOS
                       Pre zachytenie úžasných detailov

 

 •  Snímanie videozáznamov v rozlíšení 4K a technológia Dual Pixel CMOS AF
                        Video a zvuk špičkovej kvality

 

 • Inteligentný optický hľadáčik
                      Pohodlné používanie aj dlhú dobu

 

 • Max. citlivosť ISO 25 600
                      Snímanie z ruky pri slabom osvetlení

 

 •  45-bodový AF krížového typu so združeným ovládacím prvkom
                        Rýchle a presné zaostrovanie aj pri slabom svetle

 

 • Wi-Fi a Bluetooth®
                      Pre zdieľanie obrázkov a diaľkové ovládanie fotoaparátu*

 

 

Objektív Canon EF-S 18-135mm f/3,5-5,6 IS nano USM

 
 
 
Vysoko výkonný kompaktný objektív na robenie výnimočných fotografií a filmov
 
Objektív EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM je ideálna voľba pre zhotovovanie fotografií a filmov, pretože vďaka špeciálnym IS režimom na snímanie rôznych scén zaručuje dosiahnutie stabilných výsledkov. Technológia Nano USM zaručuje rýchle ostrenie pre plynulé a tiché natáčanie filmov.
 
Vďaka kompaktnej a ľahkej konštrukcii je ideálny na použitie na cestách bez nutnosti obetovať kvalitu a zaručuje vynikajúcu reprodukciu farieb a kontrastu. Objektív používa asférické a UD prvky, ktoré pri zhotovovaní fotografií a filmov znižujú chromatické vady naprieč celým jeho širokým rozsahom ohniskovej vzdialenosti.
 

 

Nikdy nezmeškajte žiadny okamih
 
Technológia Nano USM objektívu EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM vám umožňuje výnimočnou rýchlosťou zaostriť na vybraný objekt. V kombinácii s univerzálnym rozsahom ohniskovej vzdialenosti vám umožňuje robiť dramatické zábery krajín, nádherné portréty a rýchlu akciu.
 
Canon Camera
 
 
 
Jednoduché natáčanie profesionálnych filmov
 
Technológia zaostrovania Nano USM dodá vašim filmom prirodzený vzhľad a zaisťuje výnimočne plynulé automatické zaostrovanie pri sledovaní objektov. Vďaka vysoko citlivému krúžku na ručné zaostrovanie však môžete nad nastavením kedykoľvek prevziať kontrolu.
 
Canon Camera
 
 
 
Zachovajte si stabilitu počas každej akcie
 
Snímanie dokonale ostrých fotografií je vďaka optickému stabilizátoru obrazu s rozsahom 4 EV ľahké. Stabilizátor kompenzuje pohyby fotoaparátu pre vysoko kvalitné výsledky pri slabom osvetlení alebo pri používaní zoomu a špeciálny režim sledovania pohybu sa automaticky aktivuje vtedy, keď sledujete pohybujúci sa objekt.
Dynamický stabilizátor obrazu zaručuje stabilný filmový záznam pri natáčaní z ruky, pri plnom zoome alebo za pohybu.
 
Canon Camera
 
 
 
Neuveriteľná všestrannosť naprieč celým rozsahom ohniskovej vzdialenosti
 
Objektív EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM vďaka širokému rozsahu ohniskovej vzdialenosti pohodlne zachytí široký rozsah objektov. Pri nastavení najkratšej ohniskovej vzdialenosti môžete zhotovovať širokouhlé snímky krajiny. Na opačnom konci ohniskovej vzdialenosti sa vďaka veľkému priblíženiu a vysokorýchlostnému automatickému zaostrovaniu dostanete do blízkosti každej akcie. Optický stabilizátor obrazu s rozsahom 4 EV zaistí ostré a stabilné snímky pri maximálnom zoome, práci pri nízkom osvetlení aj zázname videa.
 
 
 
 
Typ objektívu zoom objektív
Ohnisková vzdialenosť 18 - 135mm (ekviv. 29–216)
Svetelnosť f/3.5-5.6
Priemer filtra 67mm
Obrazový stabilizátor 4krokový
Počet lamiel clony 7
Konštrukcia-prvky / skupiny 16/12
Zaostrovanie AF/MF
Min. zaost. vzdialenosť 0,39 m
Slnečná clona -
Odolnosť voči prachu a vlhkosti -
Rozmery 77,4 × 96 mm
Hmotnosť 515 g
Kompatibilita Canon