Canon EOS 77D + EF-S 18-55mm f/4-5.6

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
 

Canon EOS 77D ponúka špičkový výkon aj plnú kontrolu nad prístrojom. Je tak ideálny pre všetkých užívateľov, ktorí chcú inovovať existujúce vybavenie a zdokonaliť svoje fotografické zručnosti. 

Dostupnosť 6-10 prac. dní (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
11.8.2021
€979    
Kód tovaru 14982
Značka Canon
Kategória Canon
Záruka 2 roky
 

Zrkadlové fotoaparáty Canon EOS si dlhodobo udržujú praktický dizajn, ktorý umožňuje pohodlné držanie a jednoduché ovládanie. Pri Canon EOS 77D tomu nie je inak - prečo tiež meniť to, čo funguje priamo dokonale. Na prednej strane fotoaparátu sú umiestnené tlačidlá pre kontrolu hĺbky ostrosti a poistka pre odnímanie objektívu a pohotovostné tlačidlo pre vyklopenie blesku. Pri pohľade zhora je na ľavej strane ovládacie koliesko, vďaka ktorému sa prechádza z programovej automatiky do priorít clony, času, plného manuálu, používateľského nastavenia a ďalších expozičných režimov. Uprostred sú umiestnené sánky pre blesk a samotný vstavaný blesk a po pravej strane od objektívu je umiestnený grip, v ktorého útrobách sa nachádza batéria. Na vrchu je situovaná spúšť, ovládacie prvky a stavový displej. Zadnej strane zrkadlovky dominuje výklopný displej. Po jeho ľavej strane sa nachádzajú tlačidlá pre pohyb v menu a nastavenie funkcií, nad nimi je zapínanie fotoaparátu. Nad displejom sa nachádza priehľadový hľadáčik so 95% pokrytím snímanej scény a po pravej strane sú umiestnené ďalšie ovládacie prvky.

Snímač a obrazový procesor
EOS 77D je vybavený osvedčeným 24,2 MP APS-C CMOS snímačom, ktorý bol navrhnutý a vyrobený spoločnosťou Canon. Ďalej samozrejme ponúka prevratnú technológiu Dual Pixel CMOS AF, zaisťujúca plynulé a presné automatické zaostrovanie (AF) pri natáčaní vo Full HD kvalite aj pri fotografovaní v režime Live View. Fázové zaostrovanie so 45 krížovými bodmi AF, zachytáva EOS 77D snímky v plnom rozlíšení rýchlosťou až 6 snímok za sekundu (až 110 JPEG alebo 25 RAW). Prirodzený rozsah citlivosti ISO 100-25 600 (po predĺžení až 51 200) umožňuje snímanie pri slabom osvetlení a používanie kratších časov uzávierky pri zachovaní vysokej kvality obrazu.

Duálny systém CMOS AF
Vylepšený systém Dual CMOS AF (môže pochváliť vyššou maximálnou rýchlosťou zaostrovanie aj možnosťou presnejšiu kontrolu nad citlivosťou a rýchlosťou funkcie Servo AF pri natáčaní filmov) poskytuje pohotový AF pri fotení v režime Live View a presné ostrenie pri natáčaní Full HD videí. Uľahčuje tak užívateľom ich ďalší krok k natáčaniu videí, pretože im umožňuje udržať pohybujúce sa objekty ostré alebo vytvárať profesionálne vyzerajúce efekty preostrení. Technológia využíva pokročilú CMOS architektúru.