CANON EOS 6D Mark II

4 hodnotenia
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 15
 

Či už plánujete fotografovať ambicióznejšie projekty, alebo ste sa rozhodli pre kariéru profesionálneho fotografa, fotoaparát EOS 6D Mark II vám poskytne všetko, čo potrebujete na tejto vzrušujúcej ceste.

De Canon EOS 6D Mark II is een compacte maar krachtige spiegelreflex voor de enthousiaste fotograaf.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€1 359    
Kód tovaru 14200
Značka Canon
Kategória Canon
Záruka 2 roky
 

MALÝ PLNOFORMÁTOVÝ FOTOAPARÁT S VEĽKÝM SRDCOM

 

 
Táto klasická konštrukcia digitálnej zrkadlovky disponuje ochrannými tesneniami proti prachu a vlhkosti a pocit pri jej držaní je okamžite známy, takže dokonale zapadne medzi vaše terajšie vybavenie EOS.
 
Sustainability
 
 
 
 
Vaše ďalšie kreatívne kroky vo fotografovaní
 
Fotografi portrétov si zamilujú nízku hĺbku ostrosti, ktorú poskytuje plnoformátový snímač fotoaparátu EOS 6D Mark II, a jeho schopnosť zachytávať letmé výrazy rýchlosťou 6,5 sn./s. Pri snímaní krajiny zachytáva 26,2-megapixelový snímač fotoaparátu zábery plné detailov a dynamického rozsahu, ktoré vyžarujú živo pôsobiacu hĺbku a ostrosť.
 
 
 
 
Presné zaostrovanie na dosiahnutie dokonalej ostrosti
 
Pokročilé automatické zaostrovanie využíva 45 bodov krížového typu na dokonale presné zaostrenie, dokonca aj v tmavých podmienkach, akými je mesačný svit. Snímajte s istotou pri použití plytkej hĺbky ostrosti a sledujte dynamické objekty, ktoré sa pohybujú v zábere.
 
Canon Camera
 
 
 
Vaše okno do sveta
 
Veľký hľadáčik s optickým hranolom fotoaparátu EOS 6D Mark II sprostredkúva mimoriadne jasný pohľad na svet, aby ste mohli so snímanými ľuďmi zostať v prirodzenom kontakte a fotografovať tak inštinktívnejšie.
 
Lens Rewards
 
 
 
Vytvárajte kompozíciu z akéhokoľvek uhla
 
Snímanie zdola alebo ponad veľký dav ľudí je jednoduché vďaka výklopnej obrazovke fotoaparátu EOS 6D Mark II, ktorá sa dá vyklápať a otáčať v každom smere. Skúste ho používať na úrovní pásu a snímať tak prirodzenejšie portréty.
 
Canon Camera
 
 
 
Zabudovaná funkcia GPS* sleduje každý váš pohyb
 
Označte každý zaznamenaný záber informáciou o geografickej polohe – nech sa už nachádzate kdekoľvek vo svete. Je to skvelá funkcia na spätnú kontrolu pohybu pri vyhľadávaní lokalít alebo zadávaní presných popisov snímok na opísanie vašich dobrodružstiev.
 
 
 
 
 
Navrhnutý na úzku spoluprácu s inteligentnými zariadeniami
 
Fotoaparát EOS 6D Mark II za pomoci rozhrania Bluetooth® výrazne uľahčuje vytvorenie pripojenia Wi-Fi s vaším inteligentným zariadením**. Prezerajte a vyberajte zábery na obrazovke zariadenia a potom sa o ne podeľte s priateľmi. Vaše zariadenie možno používať aj ako diaľkový ovládač fotoaparátu vrátane funkcie živého náhľadu Live View.
 
Canon Camera
 
 
 
 
Cieľom spoločnosti Canon je do roku 2050 dosiahnuť nulové emisie CO2 vrámci jej obchodných činností
 
Dosiahneme to prostredníctvom priemerného zlepšenia indexu životného cyklu emisií CO2 na jeden produkt o 3 % ročne, čo by v prípade udržateľnosti znamenalo zníženie úrovne z roku 2008 do roku 2030 zhruba o 50 %. Rozumieme, že to je v súlade s úrovňou zníženia, ktorú požaduje Parížska dohoda.

Photographer looking down view finder
 
 
 
 
Aplikácia Canon Photo Companion
 
Ako najlepší partner pre každého rozprávača vizuálnych príbehov vám naša aplikácia Photo Companion dáva prístup k na mieru šitým a odborným vedomostiam a obsahu, keď ich potrebujete najviac – aby ste mohli oživiť svoje príbehy.
 
Canon Camera
 

 

Videozáznamy v rozlíšení Full HD s filmovým obrazom
 
Snímajte špičkové videozáznamy v rozlíšení Full HD s nízkou hĺbkou ostrosti typickou pre profesionálne filmy. Funkcia Dual Pixel CMOS AF sa plynule upravuje, aby udržiavala pohybujúce sa objekty ostré bez rušivých náhlych zmien zaostrenia, a integrovaný 5-osový digitálny stabilizátor vyhladzuje nežiaduce pohyby fotoaparátu.
Fotoaparátom možno vytvárať časozberné videozáznamy v rozlíšení 4K a zachytávať pohyb pomaly sa meniacich scén s neuveriteľnými detailmi.
 
 

 

Veľkosť snímača Full Frame
Rozlíšenie 27,1 MPx (26,2Mpx efektívnych)
Formát snímača Full Frame
Obrazový procesor Digic 7
Farebný priestor Adobe / sRGB
Autofokus AF 45- bodov kríž. typu
Rýchlosť sériového snímania 6,5 obr. / s
ISO - maximálna citlivosť 100 - 40 000 (rozš. 50 - 102 400)
Rozlíšenie hľadáčika optický 0,71x
Displej 3,2" LCD
Typ média SD / SDHC / SDXC
Batéria Canon LP-E6N
Obrazový stabilizátor 5 - osový
Rozmery 144 x 110.5 x 74.8 mm
Hmotnosť 685 g
Typ fotoaparátu Digitálna zrkadlovka
Časozberné snímanie áno